Jump to content
Ménemszól.hu
  • 1

PC2


gygaabor

Kérdés

HELP!!!!

 

Adott egy Kurzweil PC2, amin az 1.5 oprendszer volt fent, gondoltam frissítem, hamár vannak kint újabbak is. ( http://kurzweil.com/content/migration/downloads/pub/Kurzweil/Pro_Products/PC2/OS%20FILES/

Mindehhez a SysEx Librariant használtam. Frissítettem a Boot Loadert először, az rendben ment. Azután elkezdtem csorogtatni az OS-t, de míg pl. a librarian ablaka annyit mutatott hogy mondjuk 6/10 része ment át a pakknak, a PC2 lcd-jén még csak kb. 3/10, vagy 4/10-ed részt írt ki. Aztán amikor a gép elvileg elvégezte a dolgát, a folyamat leállt és ott maradtam a PC2-n úgy, hogy összesen mondjuk a 6/10-ed része ment fel az OS-nek. Vártam tovább, hogy biztos gondolkodik még, de semmi.... Akkor megpróbáltam mégegyszer, meg egy másik verziót, stb.... a végére eljutottam odáig hogy jelenleg Hard Resetet sem tudok csinálni, nem hajtja végre. se ki, se be. A rendszer pedig nem tud felállni.

 

Lehet hogy a SySex Librarian csinált valamit rosszul? Esetleg mással próbáljam meg elküldeni a sysex fájlokat? Logic X-szel próbáltam először de azzal konkrétan nem sikerült semmit sem küldenem, de lehet hogy valamit elrontottam...

 

Ha valakinek van tanácsa, tapasztalata a fentiekkel kapcsolatban, megköszönném ha megosztaná velem.

 

üdv,

Gábor

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Eddig még senki nem tudott válaszolni a kérdésre. Esetleg te tudod a választ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...