Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Mackie Onyx-i


Balázs

Kérdés

Nem találtam ezekről a hangkártyákról témát, úgyhogy gondoltam, létre hozok egyet, hátha más is használ rajtam kívül.

Problémám a következő:

Mackie Onyx 1620i 2011-ben Hitspace-ben vásárolt

Oprendszer: Win Xp

Amikor mondjuk megy a windows media player, és bekapcsolom a skype-ot, az aktuális zene rögtön lelassul. Direkt nem írtam zeneszerkesztős problémát, hogy azt érzékeltessem, a dolog teljesen független attól, bár akkor is elő szokott fordulni, csak más váltja ki. Egyébként kezdettől fogva mindig voltak ilyen problémák. Mostanra untam végleg.

 

Ki mit tanácsol, mit tegyek?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

errol csak annyi ugrott be, hogy talan a szoftverek kulonbozo frekin jatszanak le a hangot, pl skype 44.1khz a media player meg 48khz, stb. es az egyik felulvagja a masikat. nezd meg ezeket a beallitasokat, hatha...

ha nem ez a gond, akkor nincs otletem, talan a kovetkezo hozzaszolo meg tudja oldani majd.

Link to comment
Share on other sites

errol csak annyi ugrott be, hogy talan a szoftverek kulonbozo frekin jatszanak le a hangot, pl skype 44.1khz a media player meg 48khz, stb. es az egyik felulvagja a masikat. nezd meg ezeket a beallitasokat, hatha...

ha nem ez a gond, akkor nincs otletem, talan a kovetkezo hozzaszolo meg tudja oldani majd.

Köszönöm a segítséget, sajnos sem a skype-ban, sem a wmp-ben nem találtam meg ehhez a beállításokat, de még szüttyögök vele egy kicsit, hátha...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...