Jump to content
Ménemszól.hu

Analogue Solutions Station Q


A/D

Recommended Posts

es meg jo fej is melle az ember aki csinalja.

az Emulatorert bombazz mar honapok ota,adna erte egy fal modulart az oberkornal.

Egy EII-ért? Én most nem figyeltem, de az EII ekkora kuriózum vagy mi?

Link to comment
Share on other sites

hat mivel nem nagyon van elado sehol:)

nagyon ritka manapsag,es meg ritkabb lesz.

2000 font ertekben allitana ossze modulart nekem az ajanlata szerint,de az is afa nelkul barati aron.

termeszetesen nem adom el,ajanlom te se tedd.10-15 ev mulva egy 8-10 est erni fog.

kivancsi lennek a gyari origi 83-84 es lemezeim mennyit fognak erni kesobb.

mert az aztan qrva ritka lesz,megha gep lesz is kozben valahol elado....ugy 50 db figyel a polcon.:)

hogy miert gondolom igy?

mivel minden mas sampler szinte megeszi a cdt,vagy a Zip driveot,de itt ugy kilobyteokban beszelunk minta meretek teren,es a legtobb EII floppys ami beszerezheto.

Link to comment
Share on other sites

hat mivel nem nagyon van elado sehol:)

azé itt-ott előferdül! amúgy tényleg azt látom- és ezt nem gondoltam volna- hogy pár cucc ára mint a rakéta megy felfele.

pl. rögtön a régi scsi merevlemezek árát figyuzd csak! 20MB-os (MEGABYTE!!!) Miniscribe hard disk 400 dollár! heló?

és ez nem egyetlen kirívó eset. mac se/30-at akarok venni, 30k körül vannak a jó állapotúak...1989-es számítógépekről beszélünk!

van pár cucc, ami irdatlan svungot fog venni felfele, pl. a v1-es Andromeda A6-ok aránytalanul olcsón mennek most ahhoz képest, hogy szerintem az egyik legjobb szinya.

aztán vannak amik már az egekben, pl. EMS VCS3. az pl. kész...

na és ezeket "bonyolultabb" lemásolni mint egy vintage mikrofont, az fix, a digitális szarokról nem beszélve!

Link to comment
Share on other sites

Why I hate softsynths and VAs...

:D

az eleje uncsi, de a vége nagyon ütős... persze egy olyan cégtől, amelyik analóg motyók eladásától reméli a megélhetését, el is várt, hogy normális demót töltsön fel... :D

szerk: mondjuk kick-et keverhettek volna ki sokkal jobbat, én a tert4mon hátrakötött kézzel, becsukott szemmel jobbat programozok... :D

Link to comment
Share on other sites

Why I hate softsynths and VAs...

:D

az eleje uncsi, de a vége nagyon ütős... persze egy olyan cégtől, amelyik analóg motyók eladásától reméli a megélhetését, el is várt, hogy normális demót töltsön fel... :D

szerk: mondjuk kick-et keverhettek volna ki sokkal jobbat, én a tert4mon hátrakötött kézzel, becsukott szemmel jobbat programozok... :D

cegtol...hat a srac nem hiszem hogy sok emberrel dolgoztatna a cegben,legalabbis mikor beszelgettem vele,ott az jott le hogy majdhogynem egyszemlyes manufakturaban tolja.

a Martin es Alan is vett tole kutyut egyebkent,Alannel eleg joban is van(Depeche Moderol beszelunk)

Link to comment
Share on other sites

azé itt-ott előferdül! amúgy tényleg azt látom- és ezt nem gondoltam volna- hogy pár cucc ára mint a rakéta megy felfele.

pl. rögtön a régi scsi merevlemezek árát figyuzd csak! 20MB-os (MEGABYTE!!!) Miniscribe hard disk 400 dollár! heló?

és ez nem egyetlen kirívó eset. mac se/30-at akarok venni, 30k körül vannak a jó állapotúak...1989-es számítógépekről beszélünk!

van pár cucc, ami irdatlan svungot fog venni felfele, pl. a v1-es Andromeda A6-ok aránytalanul olcsón mennek most ahhoz képest, hogy szerintem az egyik legjobb szinya.

aztán vannak amik már az egekben, pl. EMS VCS3. az pl. kész...

na és ezeket "bonyolultabb" lemásolni mint egy vintage mikrofont, az fix, a digitális szarokról nem beszélve!

jo reggelt:)

nezd majd meg a Zip driveokat is par ev mulva...

az Andromeda 2000 font korul van nalunk,menni fog az felfele.a EMS meg a tarsai is meg huzosabbak lesznek egesz addig fog menni az aruk,mig egyszeruen nem veszi meg mas mint vmi fanatikus gyujto,el fog tunni egy csomo regi szinyo a piacrol,es azt is meg merem josolni hogy lesznek markak amiket nagyon fognak majd keresni de nem lesz elado.utana lesz majd az,hogy megjelennek majd itt-ott eszveszto brutal aron,es meg is fogjak venni de nem hasznalatra.na ez lesz majd az EMU IIk sorsa is.

a Moog Little Phattyt rengetegen adjak el egyebkent...a Nord lead 2ovel egyetemben.mi tortenhetett?..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...