Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Harmonizer VST-k


wakeman

Kérdés

Sziasztok!

Real-Time Vocal Harmonizer plugint keresek színpadi használatra, amiben a szólamok midi-billentyűről játszhatók, és természetes hangzása van. Két szóba jöhető VST-t próbáltam (AKAI Decabuddy, Antares Harmony Engine), de csak meglehetősen gépies/vocoderes hangzást tudtam kicsikarni belőlük... Van valakinek ötlete?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Szia!

Nem tudom a Melodyne mennyire alkalmas real-time munkára, de az nagyjából azt csinálja, amire szükséged lenne. Én mindazonáltal inkább a t.c. Helicon "pedálok" között néznék szét, már csak a latency meg egyéb számítógépes buktatók miatt is. 2-300 eurósba fájnak per darab, itthon is lehet kapni bruttó 65k környékén. Értem, hogy a Melodíne fele annyiból meglenne, de ahhoz valamiért senki nem szereti hozzászámolni a laptopot+hangkarit+windowst+DAW-t+a kényelmetlenséget és latency-t.

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Nem tudom a Melodyne mennyire alkalmas real-time munkára, de az nagyjából azt csinálja, amire szükséged lenne. Én mindazonáltal inkább a t.c. Helicon "pedálok" között néznék szét, már csak a latency meg egyéb számítógépes buktatók miatt is. 2-300 eurósba fájnak per darab, itthon is lehet kapni bruttó 65k környékén. Értem, hogy a Melodíne fele annyiból meglenne, de ahhoz valamiért senki nem szereti hozzászámolni a laptopot+hangkarit+windowst+DAW-t+a kényelmetlenséget és latency-t.

Köszi a választ! A Melodyne-ban nincs real-time mód tudtommal. A harveres környezet megvan már, élőben is szoftverszintiket használok, a latency abszolút minimális. Igen, valószínűleg TC Electronic (Harmony-M) lesz belőle, ha nem találok értelmes szoftveres alternatívát.

Link to comment
Share on other sites

Köszi a választ! A Melodyne-ban nincs real-time mód tudtommal. A harveres környezet megvan már, élőben is szoftverszintiket használok, a latency abszolút minimális. Igen, valószínűleg TC Electronic (Harmony-M) lesz belőle, ha nem találok értelmes szoftveres alternatívát.

esetleg még az Antares cuccokat lehetne megnézned, pl:

http://www.antarestech.com/products/auto-tune-efx.shtml

tölts le demót, hátha lehet billentyűről matyizni, de én inkább a t.c.Helicont erőltetném...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...