Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Pattern szink kérdés (Samples-Cycles és Digiakt-Cycles)


syngular

Kérdés

Sziasztok,

Olvasgattam gépkönyveket, meg néztem videókat, de bizonytalan maradtam, hogy vagy én nem értem/találom vagy tényleg nincs lehetőség az alábbira:
Jelenleg van egy model samples meg egy cycles. Azt szerettem volna, hogy ha az egyiken patternt váltok az megtörténjen a másikon is ugyanarra a patternre (pl A1ről, A2-re.), live közben képtelenség több gépen (külső vezéreltek is vannak) egyszerre patternt és hangszínt is váltani 1 ütemen (4/4) belül, (pláne, hogy váltás előtt pont "felhúzza az ember a témát" egyéb paraméterek (filter, fx, fill, akármi) potijaival foglalatoskodva).

Kérdés 1: Fenti gépek (samples-cycles) alkalmasak erre egymás között vagy nem? (Gyanítom, hogy nem)

Kérdés 2: Felmerült, hogy veszek egy Digiakt-ot és láttam is YT-on vmi videóban, hogy a nagyobb testvérek erre képesek, DE a cycles-t megtartanám, ergo ha Samples helyett Digiaktom lenne, akkor működhet e a fenti dolog Digiakt és Cycles között? Cycles tud ilyen pattern change üzenetet értelmezni/fogadni?
 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...