Jump to content
Ménemszól.hu

NTS-1 mkII


trikOsk

Recommended Posts

42 perccel ezelőtt írta Szodike:

Legközelebbi autómosás után felbaszok a járgány hátuljára egy MK2 matricát.

Ha veszek bele új szőnyeget vagy lecserélem a légfrissítőt, akkor pedig MK2+ Neo lesz az új neve

Azert itt eleg sok valtozas tortent: multitouch "billentyuk", USB-C, audio input mod source lett (FM!), power button, MIDI out, uj effektek, uj SDK. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Igazad van, valóban változtattak több helyen is, de ha megnézed a mostani Korg MK2 hullámot, akkor látni, hogy inkább a minimál effort a jellemző, és hogy nagyjából ugyanazt adhassák drágábban...

Lásd még:

Én a Wavestate/Modwave/Opsix vonalat nagyon jónak éreztem, minden tekintetben. De ezek az MK2-k inkább tünnek marketing fogásnak mint valós fejlesztésnek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

De ha már itt tartunk, valami, ami nem mk2 de fasza és nagyon sokan várták (nem irónia :) )

 

Én mondjuk egy olyan modulra számítottam, amiben mindhárom engine benne van, de azért ez sem rossz.

Szerkesztette Szodike
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 órája írta Szodike:

Igazad van, valóban változtattak több helyen is, de ha megnézed a mostani Korg MK2 hullámot, akkor látni, hogy inkább a minimál effort a jellemző, és hogy nagyjából ugyanazt adhassák drágábban...

Lásd még:

...

Én a Wavestate/Modwave/Opsix vonalat nagyon jónak éreztem, minden tekintetben. De ezek az MK2-k inkább tünnek marketing fogásnak mint valós fejlesztésnek.

Egyetértek veled, én sem értem, hogy miért kellett meglépni ezt az Mk2 dolgot. Valószínüleg átálltak Raspberry Pi CM 3-ról CM 4-re és úgy gondolták, hogy na akkor most ezt el lehet adni több pénzért. 😐 

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta cursortoxyz:

Egyetértek veled, én sem értem, hogy miért kellett meglépni ezt az Mk2 dolgot. Valószínüleg átálltak Raspberry Pi CM 3-ról CM 4-re és úgy gondolták, hogy na akkor most ezt el lehet adni több pénzért. 😐 

Sajnos pár éve a Korg átvette a DSI bevált koncepcióját: árat emelnek hogy jobban fogyjon.

3 órája írta Szodike:

De ha már itt tartunk, valami, ami nem mk2 de fasza és nagyon sokan várták (nem irónia :) )

Nem értem, most akkor mégse a 3 oktáv a mindenkikedvenceistenkirály formátum, a Korg szerint?

Link to comment
Share on other sites

5 perccel ezelőtt írta V László:

Sajnos pár éve a Korg átvette a DSI bevált koncepcióját: árat emelnek hogy jobban fogyjon.

Kivancsi vagyok, hogy mukodik-e. Az opsix annyira nem ment, hogy 329$-ert szortak ki par eve amerikaban. Sajnos az a learazas ide nem jutott el. 😐 

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2024. 01. 19. at 15:47 írta cursortoxyz:

Kivancsi vagyok, hogy mukodik-e. Az opsix annyira nem ment, hogy 329$-ert szortak ki par eve amerikaban. Sajnos az a learazas ide nem jutott el. 😐 

Jelen helyzetben az Opsix Module 300E Ft. Függetlenül attól, hogy (engem) érdekel, de vicces azért ez az árazás. Kvázi drágábban adnak egy billentyű nélküli verziót. Komolyan nem értem...

Szerkesztette nedcoleman
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...