Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Jammelés


yazoo

Kérdés

Sziasztok

dzsemmelni szeretnék :

van

két szintetizátorom,

két bemenetű M audio hangkártyám

hangfalam és szeretnék egy korg volca beatset  venni ezekkel dzsemmelni …

mi szükséges ehhez még ? 

Keverő?

valamint hogy kell őket össze dugni?

kezdo vagyok… nagyon…

koszi!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Hát igen, egy keverő nem árt, az mindig jól jön. Az még a kérdés, hogy akarsz-e hozzá számítógépet is használni. Ha igen, akkor a hangkártyába dugod a hangfalakat, a keverőbe meg a szintiket, dobgépet, a keverő kimenetét meg a hangkártya bemenetére. Ha számítógép nélkül, akkor a keverő kimenetére dugod a hangfalakat. De általában minden eszköz (keverő, hangkártya, hangfal, szintetizátor, dobgép) kézikönyvében szokott lenni leírás, ábra, hogy mit hova kell dugni, hogyan kell őket bekötni, azokat érdemes tanulmányozni.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Válaszolta (szerkesztve)

Köszönöm !

van szgép+ ableton,+ minilab bill….de egyelőre elég kenne ha csak jammelgetnék, csak szórakozni akarok, mert az ableton nal/ ami egyszerű ugyan/ nem boldogulok…vmi nagyon el van állítva.. nem tudok felvenni, /csak audio sávban, Midivel   Azt meg elmenti, de amikor wlőhozom, csak a hangmintákat menti el a kis “számot” amit csinaltam egyben nem…katyvasz az egész….

nem értek hozzá…

Szerkesztette yazoo
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Köszönöm !

van szgép+ ableton,+ minilab bill….de egyelőre elég kenne ha csak jammelgetnék, csak szórakozni akarok, mert az ableton nal/ ami egyszerű ugyan/ nem boldogulok…vmi nagyon el van állítva.. nem tudok felvenni, /csak audio sávban, Misi én abszolút nem. Azt meg elmenti, de amikor wlőhozom, csak a hangmintákat menti el a kis “számot” amit csinaltam egyben nem…katyvasz az egész….

nem értek hozzá…

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...