Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Központi standalone SEQ


rtkb75

Kérdés

Sziasztok!

Van nálam egy Blofeld, Minifreak és egy Typhon.
Szeretném őket meghajtani DAW-les módon, hogy liveact is működjön a dolog.
Mivel a blofeld eleve multitimbral, így nem igénylem a grooveboxokba belapátolt hangszíneket.
Van egy circuit tracks-em de az csak két Midi CH-t hajt meg és az borzasztó kevés. A hangszíneit pedig nem bírom. :(
Tetszik az AKAI APC64 és a Polyend is, de annyit biztos nem költenék rá, mint egy OXI vagy egy Deluge.
8CH lenne szükségem és hogy a Typhont is tudjam tekerni.
Van drummachine-em, így erre nincs szüksége.
A Minifreak-et tudom masterkey-nek is használni, uh annyira nem ragaszkodom a tapizáshoz sem.

Mit javasoltok?

Köszi!

Szerkesztette retekba
elütés
Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Hasonloan sokat agyaltam en is ezen a kerdesen. Aztan amikor a reverben egy baratom tanacsara vettem 130 euroert egy Maschine mk2-t, megoldott mindent. Igen, daw-szeruseg, meg laptop, de: be van allitva, h ha lecsukom a tetejet, ne menjen le standby-ba. Fut rajta a Maschine szoftver, es kb. ugy hasznalom, mint egy nagy kulso akkut a Maschine-hez. Es innentol ugyanaz a sztori: a legtobb cuccon van usb, uh usb-midin megy ami tud (minilogue, minibrute, circuit szintijei), ami meg nem, arra eleg a 16 midi csati (vagy egy masik usb-midi eszkoz): volca fm, hades, mam mb33. Egyszer megcsinaltam ehhez egy template-et Maschineben, az van betoltve, es lehet menni vele azonnal, semmi szarozas nincs. Ja, es egy 2012-es macbook pron fut, effele kalibert manapsag fillerekert lehet venni…

Uff, ennyit az óda-reverbalasbol, hehe, tudom, h dawless megoldast kerestel es talaltal (kiraly!!!), csak ki kellett ezt irnom magambol, mert sztem ultraolcso hibrid megoldas, es nalam atomstabilan muxik (es nem kell monitort bamulni hozza, a maschinen minden ott van).

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...