Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

MX49 / 61


KraD

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
23 perccel ezelőtt írta KraD:

Sziasztok!

Valaki használ ilyen szintit DAW -hoz? Elakadtam... :cold:

Dob ritmust (pattern-t) nem tudom felvenni, elinditani Cubase-bol.

Köszi! Attila 

Szia!

Mármint a midi patternt szeretnéd felvenni? Valahol a settingsben be lehet állítani, hogy a patternt kitegye midibe (keress manuált, abban is benne van) és a DAW-ban az lesz a 10-es csatornád. Beállítod a Yamahán is a tempot, aztán én simán elszoktam indítani a Cubaseben a felvételt aztán meg megnyomom a play gombot a Yamahán, hogy elinduljon a dob, majd a helyére húzom az egészet.

Szerkesztette Csuzlee
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nem sokra jutottam a manuallal.

Talán ez is segít, holnap kiprobalom.

pl azt sem ertem, hogy beallitom a performanceban, hogy a 10 CH-n legyen ARP elmentem a perf. majd ha atvaltok masik dobszetre kezdhetem elolrol.

Kicsit kusza az egesz bele a cuccnak. Nyakatekert ferdeszemu. Szerencseje, hogy jol szol mert kettefureszeltem volna mar idegből... :cigar:

KÖSZÖNÖM! 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 órája írta KraD:

Az Editort felraktam , de meg egyszer se nyitottam meg.

VST plugin kent be tudom hivni egy CH-ra???
Vagy a hatterben futtatod?

Ez nem VST hanem egy 3rd party progi. Csak simán elindítod a háttérben. Én azért használom mert sokkal több mindent be lehet rajta állítani mint magán a szintin és főleg azért mert én nem "érem el" a szintit, mivel polcon van, így a gép előtt ülve tudom állítani. Egyébként ha megszokod a használatát, akkor nagyon jó kis cucc, én imádom. Eleinte nekem is idegen volt, de csak meg kell szokni, és ajánlom, hogy úgy egyszer nyálazd végig a manuált mert nagyon sok hasznos dolog van benne.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 órája írta djuice:

Igen a Vycro Pro-ra gondoltam.

A legkésőbbi verzió amivel ingyenessé vált a Pro, úgy emléxem már nem kell...

Ohh, ezt nem is tudtam! Én anno megvettem amikor hozzám került egy MX49 és azóta rá sem néztem az oldalra, mert működött amire nekem kellett 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...