Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Roland szintik és az iPad Appok


csavar

Kérdés

Rolandnál elszaporodtak az iPad alkalmazások, melyek ingyenesen tölthetőek.

Van digi zongihoz, szintihez, digi mixerhez.

Én elsőre a BK-5 és az ahhoz készült dedikált app működéséről csináltam egy rövid videót.

Lehet usb-kábellel, vagy wi-fi kapcsolattal is használni, én ez utóbbit favorizálom  :thumbsu:

Indítottam egy blogot is  :D

 

Itt elérhető: http://rolandszintiguru.wordpress.com/

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Ez jópofa alkalmazás csak egy a gond vele, szükség van egy ipad-ra is hozzá az meg nem igazán olcsó kiegészítő.

Ráadásul csak alapfunkciók vezérlését támogatja a program, amelyek használata amúgy is könnyű a hangszeren.

Sokkal inkább kellett volna az egyéb menüknek a megjelenítési lehetősége ill. vezérelhetősége, pld. stílus szerkesztés és a többi jól elbújtatott menü.

Szóval ok meg minden de drága és nem nagy segítség, mindenesetre impozáns nem több. :(

Link to comment
Share on other sites

Ez jópofa alkalmazás csak egy a gond vele, szükség van egy ipad-ra is hozzá az meg nem igazán olcsó kiegészítő.

Ráadásul csak alapfunkciók vezérlését támogatja a program, amelyek használata amúgy is könnyű a hangszeren.

Sokkal inkább kellett volna az egyéb menüknek a megjelenítési lehetősége ill. vezérelhetősége, pld. stílus szerkesztés és a többi jól elbújtatott menü.

Szóval ok meg minden de drága és nem nagy segítség, mindenesetre impozáns nem több. :(

Drága? Igen, valahol az, ahogy a hangszer sem olcsó...sajnos. Utánanéztem a másik kijelzős opció is (hordozható tv) hasonló árban van, már ha minőségi. Használt iPadre gondolok, 50e körül. Amúgy ez egy hasznos opció képernyő "nagyítás" véget. Sokan kérték, főleg a kis kijelző "problémájának" orvoslását. Ez egy "visszafelé-kompatibilis" megoldás, ráadásul nem csak dalszövegeket megjelenítő szoftvert írtak hozzá, hanem több lehetőséget is nyújtanak. Nem olyan rossz ez ,)

Link to comment
Share on other sites

Akkor honnan lehet letölteni a fenti program Windowsra illetve Androidra telepíthető változatát?

Ez egy iPad exkluzív app :)

 

Előtérben az iPad, mint eszköz, nem mint operációs rendszer. De értem a lényeget :)

Android nem egy zárt rendszer, rengeteg méretű és minőségű eszközön elfut, nem garantált a megbízhatóság és a teljesítmény ezért nem tudni mikor lesz rá hasonló alkalmazás. A Windows mobil operációs rendszere pedig még csak Amerikában érhető el leginkább (lásd: Windows táblagép).

Link to comment
Share on other sites

A Windows mobil operációs rendszere

 

Nem emlékszem arra, hogy előző hozzászólásomban írtam volna olyat, hogy "mobil operációs rendszer"...

Én csak Windows írtam!

 

 

Ez egy iPad exkluzív app :)

 

Mindjárt mondok valamit, hogy mit "exkluziváljon" a Roland egy vezérlő és megjelenítő szoftveren! :growl:

Link to comment
Share on other sites

Nem emlékszem arra, hogy előző hozzászólásomban írtam volna olyat, hogy "mobil operációs rendszer"...

Én csak Windows írtam!

 

 

 

Mindjárt mondok valamit, hogy mit "exkluziváljon" a Roland egy vezérlő és megjelenítő szoftveren! :growl:

Márpedig egyelőre csak iPaden van, vagyis exkluzív. Remélem sikeres lesz és lesz igény arra, hogy ez az egyébként remek történet több platformon is szerepeljen.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...