Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Kísérletezés


T S

Kérdés

Hello!

 

Én kísérletezek a hangokkal, próbálok új hangzásokat létrehozni. Rájöttem, hogy amit a legtöbbször használok az a Moog Modular meg az Arp 2600. Olyat keresek ami ilyenre jó. Tetszett még a discovery vst is.

 

A neten Moog modular keresése közben erre bukkantam:

 

Arutira Analog Experience - The Laboratory

 

http://www.arturia.com/evolution/en/products/ALE/intro.html

 

 

itt roszzakat írnak róla a kommentekben.

 

Mini V, Modular V, CS-80V, ARP 2600 V, Prophet V, Prophet VS, Jupiter-8V, Oberheim SEM V and Wurlitzer V közül lehet válogatni.

 

 

Jó a tapasztalat erről vagy felejtős és inkább az access virus?

100 k-ba kerül

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

A napokban Én is éppen felfigyeltem erre a cuccra, kérdeztem is itt, hogy AD-ék forgalmazzák vagy forgalmazták-e valaha de ismét nem jött válasz..

Mindegy, tehát ez "csak" egy vezérlő billentyű és kell hozzá Pc vagy laptop vagy be van építve a szoftver és csak az editáláshoz kell a számgép? Ez utóbbi esetén nagyon jó vétel lehet a maga 110 ezer ft-jával!!

Link to comment
Share on other sites

A napokban Én is éppen felfigyeltem erre a cuccra, kérdeztem is itt, hogy AD-ék forgalmazzák vagy forgalmazták-e valaha de ismét nem jött válasz..

Mindegy, tehát ez "csak" egy vezérlő billentyű és kell hozzá Pc vagy laptop vagy be van építve a szoftver és csak az editáláshoz kell a számgép? Ez utóbbi esetén nagyon jó vétel lehet a maga 110 ezer ft-jával!!

Ne itt kérdezd, ha a Hitspace-től akarsz információt. Ez egy közösségi oldal, ahol a sokk bejegyzés között nem biztos, hogy eljut a címzetthez.

Van viszont telefonjuk, email címük. Garantáltan válaszolni fognak:-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...