Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Novation Impulse 61 - Vélemények


Márk Czakó

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Profi minden tekintetben, ha ki kellene emelnem 1 negatívumot az csak annyi, hogy sajnos 76 billentyűs változatban nem jött ki. Igaz Novationéknál ez nem szokás.. :stuff:

 

De valóban csak jókat írhatok róla, nagyon kellemes súlyozott utánnyomás érzékeny billentyűzete van, a gombok puha tapintásúak és jól reagálnak az érintésre mint ahogy a sliderek is. A pad-ek szuperek!!! :) Természetesen minden kontroll lehetőség rendelkezésre áll egy Daw vezérléshez is. Plugineket nagyon jól kezeli hála az automap szoftvernek.

Árban is elérhető és még szép is :thumbsu:

 

Nekem bejött, de tudod, "kinek a pap kinek a papné", nekem meg a lánya..  :D

Link to comment
Share on other sites

Profi minden tekintetben, ha ki kellene emelnem 1 negatívumot az csak annyi, hogy sajnos 76 billentyűs változatban nem jött ki. Igaz Novationéknál ez nem szokás.. :stuff:

De valóban csak jókat írhatok róla, nagyon kellemes súlyozott utánnyomás érzékeny billentyűzete van, a gombok puha tapintásúak és jól reagálnak az érintésre mint ahogy a sliderek is. A pad-ek szuperek!!! :) Természetesen minden kontroll lehetőség rendelkezésre áll egy Daw vezérléshez is. Plugineket nagyon jól kezeli hála az automap szoftvernek.

Árban is elérhető és még szép is :thumbsu:

Nekem bejött, de tudod, "kinek a pap kinek a papné", nekem meg a lánya..  :D

 

Köszi a választ. Nekem is nagyon tetszik, HitSpaceben ki is próbáltam YouTube-on is néztem róla videókat. Valószínűleg a napokban fogok én is beruházni, csak biztosra akarok menni :D .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...