Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Focusrite Pro 24 vs NI Traktor Pro


Agost Menyhart SoulFly

Kérdés

Sziasztok!

 

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy most első allkalommal szeretném használni a fennt említett hangkártyát "dj -zésre"...

 

A problémám az, hogy van egy külső kontrollerem, amivel dolgoznék, és sehogy sem sikerül rávennem a kártyát, hogy a monitor csatornáin csak a "master" sávot, a fülhallgató részén csak a fülesben zajló dolgokat engedje át... elvileg a traktor pro is ill a kártya keverő programja is be van állítva de valahol mégis elcsúszhat a dolog... :(

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Szerintem nem a driver a hibás, hanem maga a hangkártya. Nekem Pro 24 DSP-m van. Mikor említettem az áthallás problémát a hitspace-ben, hülyének néztek. Főleg akkor jelentkezett a probléma, ha a monitor hangerő szabályozóját fentebb húztam (vagy akkor nem jelentkezett pont, már nem emlékszem hirtelen). Egyébként nekem sikerült kiküszöbölnöm a hibát, mert két fülhallgató kimenetem van. Így a monitor kimenetet letiltottam (nem csak a potit húztam le, hanem a szoftverben nyomtam egy mute-ot a kimenetnek). És így a két másik kimenet már tökéletesen különbözik.

 

Mondjuk így átgondolva te is megcsinálhatod, hogy az 5-6 kimeneten küldöd a fő kimenetet, 3-4 kimeneten meg  a fülhallgatót, és így lehet nem lesz áthallás a fülhallgatóra. De a lényeg, hogy a monitor kimenetet teljesen le kell tiltani.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...