Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

64 bites átállás

xinu

Kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy az őj gépeken ugye már 8 gb min. szokott lenni. Na most ehhez már 64 bites szoftverek kellenek. És, hogy a 64 bites daw-ban már csak 64 bites vst-k futnak tehát minden további szoftnak is 64 bitesnek kell lennie.

ltt viszont van 1 alkalmazás ami megoldást ígér a régi progikhoz: jstuff.wordpress.com

Szerintetetk ez jó, működik?

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Nemrég tudtam meg, hogy az őj gépeken ugye már 8 gb min. szokott lenni. Na most ehhez már 64 bites szoftverek kellenek. És, hogy a 64 bites daw-ban már csak 64 bites vst-k futnak tehát minden további szoftnak is 64 bitesnek kell lennie.

ltt viszont van 1 alkalmazás ami megoldást ígér a régi progikhoz: jstuff.wordpress.com

Szerintetetk ez jó, működik?

Én win8 x64 alatt használok Studio One 64 bites hostot. A régi nélkülözhetetlen 32 bites pluginjeim, egytől egyig hibátlanul futnak jBridge segítségével. Sőt még olyan 64 bites pluginek is, amit valamiért nem ismert fel a host. Szóval nekem bejött.

Pont aktuális lett nekem is a téma.

Ha a jBridge segítségével egy már meglévő projectben a 32 bites plugineket 64 bites Cubase-ben is tudom használni, akkor a plugin aktuális (32 bites Cubase-ben elmentett) beállításai meg fognak maradni a 64 bites Cubase-ben is?

Ha az adott 32 bites plugin-nek van 64 bites változata is, érdemes-e továbbra is a 32 bitest használni jBridge-n keresztül, vagy jobb, ha letöltöm helyére a 64 bitest. Vagy akkor kezdhetem előlről a beállításokat?

Köszi előre is.

A másik kérdésem pedig, hogy az ilyen 64 bites gépeken a telepítésnél ki lehet-e választani melyik változatot telepítem fel egy programnak? Mert vannak crossplatform lemezek amin mind2 rajta van.
De a telepítsénél automatikusan az települ amilyen az os vagy én választom ki melyik menjen fel?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...