Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

EZ Drummer 2 - Authorization file


akos_crk

Kérdés

Sziasztok! 

EZ Drummer 2-vel kapcsolatos kérdésem lenne hozzátok!

Torrenten töltöttem a programot, feltelepítettem annak rendje és módja szerint. A program elindul, csak ugye be kéne jelentkezni. A Read me szerint Offline módba kell tenni, a Computer ID-t bemásolni egy a mappában lévő programba, ami generál nekem széria számot meg ezt az engedélyező fájlt is megcsinálja, amit ha beillesztek gyönyörűen elindul a program. Elvileg. Csak nekem kiírja egy piros sávba hogy szar a fájl... Illesztek is be egy képet, hogy hol akad el a folyamat. :D Ha valaki járt már így, vagy tudja a megoldást megköszönném ha segítene. :)

Ákos post-5843-0-03522300-1426629338_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Nem jó helyen jársz a problémáddal.

Ezen a "piactéren" nem "kóser" törött, lopott, crackelt szoftverekkel kapcsolatban tanácsokat kérni / kapni.

Ráadásul - horribile dictu - rögtön a regisztráció után, az első hozzászólásban.

Félreértés ne essék, valószínűleg mindenkinek van fenn a gépén valamilyen ... khm ...  "bizonytalan eredetű" szoftver. Esetleg valamilyen - nem teljesen tiszta eredetű hangkönyvtár, hangkollekció, stb.stb....

De azt mindenki maga próbálja felkínlódni, és már az illendőség okán is nem nagyon reklámozza a dolgot.

 

A fentiekkel együtt: valószínűleg lépésről lépésre pontosan le van írva a "telepítési utasításban", mit kell tenni. Általában betű szerint be kell tartani. Minden vesszőnek, szóköznek szerepe van.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...