Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Apogee AD/DA-16X+ Cubase: csak 8 be és ki, 16 kellene, PLS. HELP!


PropaneB

Kérdés

Sziasztok!

Adott az a probléma, hogy a digidesign Core Audio Manager felületen, illetve a Cubase-ben is csak 8be és 8ki látszik, viszont 16 be és ki kellene :)! A rendszer: Mac Pro 1.1 OSX10.6.8, Digidesign HD card, csatlakoztatva egy Apogee DA16X+XHD bővítővel, digilink kábellel összekötve. Az AD16X AES/EBU kábellel van összedrótozva a DA16X-szel.

Az operációs rendszerhez a Digidesign Standalone Core Driver 8.0.3 lett telepítve, mivel elvileg így kellene jól működnie a kártyáknak. (Egy másik régebbi rendszert -G4-OSX 10.4.4- DigidesignMix24+2db 882/20 I/O- így használtam 6 éven keresztül, problémamentesen) Az tiszta, hogy a "sima" digidesign Core Audio Driverrel meglesz ez a korlát, ezért telepítettem a standalone verziót

 http://avid.force.com/pkb/articles/en_US/Download/en362883?retURL=%2Fpkb%2Farticles%2Fen_US%2FDownload%2Fen362883&popup=true

Az Apogee-t a rendszer ezzel a HDX bővítővel egy 192Digital I/O #1-ként látja, (Az Apogee a használati útmutatójában is így szerepel)

Elképzelhető, hogy az Apogee-nál nem tiszta valami?

Hívtam a Hitspace-t és a Matók Istvánt is a Digital Pro-nál, de senki sem tudott segíteni.

Kérlek segítsetek, köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Eddig még senki nem tudott válaszolni a kérdésre. Esetleg te tudod a választ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...