Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Emu EIIIxp


mas

Kérdés

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni az Emu EIIIxp-ről (már aki találkozott vele)

Mennyire jó sampler mondjuk egy Akai S1000-hez, vagy egy S3200-hoz képest (hangzásra gondolok itt elsősorban)

Én eredetileg Akai S1000-et, vagy S1100-at terveztem venni, de hónapok óta nem találok eladót,

így most elgondolkodtam egy EIIIxp-n.

Milyen ár számít reálisnak/korrektnak egy ilyen masináért?

Minden véleményt előre is köszönök.

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni az Emu EIIIxp-ről (már aki találkozott vele)

Mennyire jó sampler mondjuk egy Akai S1000-hez, vagy egy S3200-hoz képest (hangzásra gondolok itt elsősorban)

Én eredetileg Akai S1000-et, vagy S1100-at terveztem venni, de hónapok óta nem találok eladót,

így most elgondolkodtam egy EIIIxp-n.

Milyen ár számít reálisnak/korrektnak egy ilyen masináért?

Minden véleményt előre is köszönök.

Helyesebben szerintem EIII/XT (azaz eXtended & Turbo)

A méltán legendás EIII full digitális replikációja. (magyarul az analóg szűrők sincsenek benne!)

Árat az eBay megmondja, szerintem bármely Akait keresztbe lenyel szőröstül-bőröstül még így is, de kb egyforma évjáratúak is...

(mondjuk egy E4 szériához képest nem tudom hogy szól, de az analóg EIII pont a szűrők miatt jobban hasít, ezt maga az Emu is elismerte anno!)

http://www.emulatorarchive.com/Samplers/Emulator_IIIX/emulator_iiix.html

(ui. ja! az ESI32...ESI4000 vonal tökre ez a sampler volt egy IC-be integrálva, azt meg biztos találsz dögivel!) :)

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Éppen az a gond, hogy ebayen nem találtam egyet sem, ezért sem tudok mihez viszonyítani, de majd figyelem hátha felbukkan itt-ott egy.

Tudok amúgy egyet ami eladó, de én egy kicsit magasnak érzem az árát, ezért is nyitottam ezt az topicot, hogy kiderüljön milyen és, hogy kb mennyit érhet.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...