Jump to content
Ménemszól.hu

Hungarian Sounddesigner Strikes back..


devon

Recommended Posts

Hello,

Engedjétek meg, hogy ide is bepofátlankodjak ezzel, de rohadt büszkék vagyunk, hogy kitapostunk egy járhatatlannak tūnõ ösvényt a Magyarországon élõ, és alkotó zenészek/sounddesignerek/producerek elött. (akiknek jórésze tag ebben a közösségben). 

Az Elektronnak készítettünk hangbankot, konkrétan a Digitone-hoz...ez holnap jelenik meg hivatalosan, s itt egy interjú, amiben kérdeztek zenérõl, új lemezrõl, Elektronokról, filmzenékrõl.

Nekem nagy álmom volt, hogy egyszer dolgozhassak egy hangszergyártónak/-val... Legyen ez egy bátorítás mindenkinek aki olvassa:

" Olyan nincs, hogy nem lehet..."

Üdv és kellemes ünnepeket:

devon

https://www.elektronauts.com/talk/132

Link to comment
Share on other sites

Gratulálok! (itt is) 😉
Én is próbálkozom, de nincs ekkora visszhangja 🙂
Három okát látom a dolognak:
- amire én gyártottam sound-okat annak nem ilyen elkötelezett a gyártója (pl. Waldorf) a közösség felé mint az elektron; 
- valszeg maguk a sound-ok sem világszínvonalúak 🤣
- az én reputációm az emusic standon erősen konvergál a nulla-1-hez 😂

De a lényeg hogy Neked müxik a dolog! Legközelebb ha összefutunk koccintunk erre is, meg az új albumra is! 😉 Amint látom az sem sikertelen! 😉

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta LiPI:

Gratulálok! (itt is) 😉
Én is próbálkozom, de nincs ekkora visszhangja 🙂
Három okát látom a dolognak:
- amire én gyártottam sound-okat annak nem ilyen elkötelezett a gyártója (pl. Waldorf) a közösség felé mint az elektron; 
- valszeg maguk a sound-ok sem világszínvonalúak 🤣
- az én reputációm az emusic standon erősen konvergál a nulla-1-hez 😂

De a lényeg hogy Neked müxik a dolog! Legközelebb ha összefutunk koccintunk erre is, meg az új albumra is! 😉 Amint látom az sem sikertelen! 😉

Köszi Lipi és igen, számomra is azért számít ez nagy dolognak, mert ugye hivatalos gyártó kérte be a csomagot, s nem én tukmáltam rájuk, hogy na légyszi..;)

Nyugtasson meg, hogy nekem is kering a neten másfajta munkám, de ahogy a te esetedben is, szinte észrevétlenek..a harmadik fél beiktatásával változik az érdekek aránya, nagy kiugrást én sem reméltem/remélek tõle, csak úgy van..:(

A koccintásra tett ajánlatot elfogadom, tegyük hozzá, hogy az ajtóm mindíg nyitva áll elötted (is!)..;)

d.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...