Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Lacika

Kérdés

Most, hogy pár évet kihagytam a rezsózásból és mindenféle zenélés és/vagy (újabb) hangszerek tanulmányozásából érdekelne, hogy mi az isten most ez a Reason +  ?? Pár helyen fellelhető, hogy szeptemberben jön a 12, aztán valahol ezt cáfolják,  a Propellerhead most már ReasonStudios, a DAW plug-in is meg nem is, csillió új rack cucc, az ember agya meg megy széjjel :D
Valaki aki követte ezeket a váltásokat avasson már be, mi tortént 🙄 Érdemes váltani Reason7-ről vagy az egész DAW kezd átmenni szines legóba???
 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Üdv!

Igazából most kitalálták a Reason+-t ami a Reasonnak egy előfizetős változata. Ebbe adnak még mellé hangcsomagokat is.

A legutóbbi fejlesztés az volt a 12-ben szerintem, hogy a felbontást növelték, így gond nélkül tudsz belenagyítani a rackbe.

Igen, a Reasont lehet különálló DAW-ként is használni, de ha szeretnéd a rack részét (tehát a seqvencert és a mixert nem) használhatod más DAW-ban pluginként.

Nem tudom, hogy a 7-ben van-e ilyen, de már lehet VST-ket is használni benne, nem csak a Reasonra fejlesztett dolgokat.

Remélem tudtam segíteni! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Köszi a választ. Asszem' maradok a 7-esnél, illetve egy ideje szemezek az Abletonnal (20 év után) ,, Valahogy ez a VST támogatás vagy a zoom-olás a rackbe nem tűnik akkora megfejtésnek (más daw-ok már korábban tudták az UI-t skálázni). Számomra a 7-esben is csak (végre) a MIDI OUT volt nagy durranás, mert addig nem lehetett a seq-ből külső vasat hajtani. 😕 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
27 perccel ezelőtt írta Lacika:

Köszi a választ. Asszem' maradok a 7-esnél, illetve egy ideje szemezek az Abletonnal (20 év után) ,, Valahogy ez a VST támogatás vagy a zoom-olás a rackbe nem tűnik akkora megfejtésnek (más daw-ok már korábban tudták az UI-t skálázni). Számomra a 7-esben is csak (végre) a MIDI OUT volt nagy durranás, mert addig nem lehetett a seq-ből külső vasat hajtani. 😕 

Szívesen!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...