Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Logic 10


boka

Kérdés

Mikor olvastam a 9to5mac-en a Final Cut Pro hirt akkor elgondolkodtam, hogy szerintem nem sokara kell, hogy jojjon most mar uj Logic. Sok rumour/wishlist forum van a kovetkezo Logic-rol, par napja beleakadtam ebbe a topikba,ezen belul pontosan az 51-es hozzaszolasba. Egy kis reszlet belole :

".. Infact its just me an my mate Dave who are currently working on Logic 10. We are not rushing to release 10 (or project X as we like to call it), as we realise there are still a few bugs to be ironed out with Logic 9. "

Ha valoban ez a srac az egyik dev akkor lesz uj verzio.

Ti milyen ujitast es/vagy javitast szeretnetek latni a 10-esben? Szerintetek mikor jon ki?

Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok 51
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

Srácok már a Logic a kisebbik gond a beszeljukmacon mutkor olyat olvastam hogy az Apple leál a MacPro fejlesztésével...

Ha ez a hir igaz lesz kap egy pofont az Apogee mert az ő nagy rendszere MacPro-hoz van és a ProTools is mert a HD kártyák 80% szerintem Mac-ba pakolják...

Kiváncsi leszek mi lesz ebből igaz.... Kár hogy ez csak márciusba derül ki mikor az Intel elkezdi az új Procikat szálitani.... Lesz új MacPro vagy nem lesz...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...