• 0
wendelmar

Minden ami Mini Moog

Kérdés

Üdv!

Videók alapján nagyon tetszik a minimoog, miket érdemes rólla tudni?

Nem sokat néztem, de ezek alapján tetszik.

(tudom szentségtörés meg akkor már nem ide kéne írni, nem megvenni fogm hanem utánngyártani)

Vagy már ha valaki mutatna olyan dolgokat amit nem reklámozna stb azt megköszönném.

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

• 0

Sziasztok! Úgy általában van valami különbség a fekete és fehér moog-ok között? Pl: a minitaur fekete miben különbözik a fehértől?

Köszi a válaszokat

Hozzászólás megosztása

• 0
8 perccel ezelőtt írta GÁBOR:

Sziasztok! Úgy általában van valami különbség a fekete és fehér moog-ok között? Pl: a minitaur fekete miben különbözik a fehértől?

Köszi a válaszokat

Valamelyest másabb a színe. Amúgy más difi nem vagyon van. :)

Amúgy ezek a színváltozatok általában ritkább példányszámban mennek, vagy spéci, gyűjtői darabok. A Slim Phatty esetében ha jól tudom, a fehérben plusz preset-ek voltak.

De majdcsak jön valaki igazán hozzáértő és tud okosabbat mondani. Nekem csak a lowcost-abb Moog-okhoz volt szerencsém, ott ennyi a difi a legjobb tudomásom szerint.

Szerkesztette Blank
1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

• 0
12 órája írta Blank:

Valamelyest másabb a színe. Amúgy más difi nem vagyon van. :)

Amúgy ezek a színváltozatok általában ritkább példányszámban mennek, vagy spéci, gyűjtői darabok. A Slim Phatty esetében ha jól tudom, a fehérben plusz preset-ek voltak.

De majdcsak jön valaki igazán hozzáértő és tud okosabbat mondani. Nekem csak a lowcost-abb Moog-okhoz volt szerencsém, ott ennyi a difi a legjobb tudomásom szerint.

Csak a szín a különbség, meg a nem fekete darabokat kicsit "gyűjtőinek" szánják. Nekem véletlenül fehér Slim-em van (épp az volt megfelelő árú szekondhend, amikor ilyet kerestem), és valóban adtak hozzá egy "White presets" nevű bankot (mármint le lehet tölteni a Moog oldalról), de azt ugyanúgy rá tudod tölteni a fekete verziókra, ahogy a fehérbe is nyugodtan betolhatod a fekete eredeti presetbankját.

Van valami urban legend arról, hogy a fehér "jobb", de én személy szerint nem találtam semmi (leírt) különbséget, pedig utána néztem. Azért csak "leírt", mert fekete nem volt még a kezemben.

Ez csak üzletpolitika. A normál verzió piaci kifulladásakor kitolnak egy "gyűjtői darabot", ami kevesebb darabszámú, és később tán többet ér. (asszem az új áruk ugyanannyi) És bónusznak csinálnak hozzá egy új presetbankot is. De pl a fehér/fekete Blofeld ugyanez. Semmi differencia nincs a kettő között.

2 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

• 0

Eszembe jutott, hogy vajon nem lehet-e az, hogy csak a fehér regisztrálása után férsz hozzá a White Bank-hoz a Moog oldalon, de nem. Mindenféle juzer belépés nélkül le lehet tölteni bármelyik bankot, szabadon.

Hozzászólás megosztása

• 0

Köszönöm a segítséget Srácok! Ilyesmire gondoltam én is, de a megerősítés nem ártott.

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés