Jump to content
Ménemszól.hu

A 2013-as NAMM Show újdonságai (összefoglalóan)


LP-filter

Recommended Posts

jav!

most látom elszúrta a fórum az első linket, helyesen: http://www.musicradar.com/event/namm

1: elég bebiggyeszteni minden NAMM-es hírhez egy WNAMM13 cimkét, és akkor a cikk alat látszik az összes többi releváns írás

2: az nem hír, hogy te tudsz egy linket egy oldalra, ami gyűjti a híreket

3: nyugodtan fogadjatunk, hogy ezen a linken nem lesz fent minden hír. mindig vannak elkószált információk is

4: ha tényleg a külföldi oldalakról tájékozódunk, akkor "nincs miről beszélgetni" magyar fórumon.

Úgy gondolom, jó az, ha a híreket egyenként írjuk mi meg és magyarul.

Link to comment
Share on other sites

1: elég bebiggyeszteni minden NAMM-es hírhez egy WNAMM13 cimkét, és akkor a cikk alat látszik az összes többi releváns írás

2: az nem hír, hogy te tudsz egy linket egy oldalra, ami gyűjti a híreket

3: nyugodtan fogadjatunk, hogy ezen a linken nem lesz fent minden hír. mindig vannak elkószált információk is

4: ha tényleg a külföldi oldalakról tájékozódunk, akkor "nincs miről beszélgetni" magyar fórumon.

Úgy gondolom, jó az, ha a híreket egyenként írjuk mi meg és magyarul.

Ebben igazad van, azonban egyrészt a fórumozók nagyrésze ki sem tölti helyesen a tag mezőt, másrészt a fórum még annyira nem inteligens, hogy egységesítené a tag-eket, azaz figyelmeztetne hogy hasonló de eltérő tag már létezik és mindezek felett nincs címkefelhő sem, ahol a tagekből válogatni lehetne, hanem keresni kell egy neki megfelelő vonatkozású hírt v. bejegyzést és ha a szerencse is kedvez, talán lesz oda vonatkozó tag.

Nem tudom mi alapján nem fog megjelenni minden hír az adott oldalon, én mindenesetre előnyösebbnek látom ha van egy ilyen összegző oldal ahová aki amit talál link szerűen bedobálhatja az infót és aki nagyon ráér írhat belőle magyar cikket, mert ez még mindig jobb, mint ha egyáltalán nem is bukkan fel az adott információ semmilyen formában. De ez csak az én meglátásom, nem biztos hogy nekem van igazam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...