Jump to content
Ménemszól.hu

Wootocracy: social network termékek alapján :)


A/D

Recommended Posts

Ismeritek? Be lehet pöttyenteni milyen cuccaitok vannak, mit gondoltok jónak, mit szeretnétek, etc. A tárgyakról összegyűjti az infót (árukat, videókat, cikkeket, stb).Ez a dolog elég hasznos is lehet, ha jól fog elsülni. Nem akarok most hosszasan értekezni róla, akinek van egy kis fantáziája, kitalálhatja mi ebben a jó :)

 

Engem itt találni. Persze csak próbából töltöttem fel néhány dolgot, de majd...

Link to comment
Share on other sites

[...] 

Engem itt találni. Persze csak próbából töltöttem fel néhány dolgot, de majd...

Neked van egy Moog Prodigy-d? Épp a napokban nézegettem a szervízdoksiját. Mondanál róla pár szót, hogy pl. a prodigy mennyire sikerült jól a Moog többi szintetizátorához képest, mennyire van neki "legendary" hangja meg ilyen hasznos dolgokat? :)

A másik meg mit jelent az, hogy "woot"? illetve a "woot this"?

Link to comment
Share on other sites

Ismeritek? Be lehet pöttyenteni milyen cuccaitok vannak, mit gondoltok jónak, mit szeretnétek, etc. A tárgyakról összegyűjti az infót (árukat, videókat, cikkeket, stb).Ez a dolog elég hasznos is lehet, ha jól fog elsülni. Nem akarok most hosszasan értekezni róla, akinek van egy kis fantáziája, kitalálhatja mi ebben a jó :)

 

Nekem ez még új, jó cuccnak néz ki télleg. De a boltosok és marketingesek is örülni fognak ennek :)

Link to comment
Share on other sites

Igen, product oriented téma ez. De pl. simán előferdülhet, hogy nagyobb evangelisták, gyűjtők élvezik így majd a gyártók támogatását, ha érted mire gondolok, szóval oda-vissza működhet.

 

A woot egy modern internetes szleng: "Want One Of Those". Amit nem értek, hyyg a wish és a woot közt mi a különbség, mindenesetre most be wootoltam egy turbó rágót. Az OWN pedig azt jelenti, hogy birtokomban van egy ilyen. Prodigyt nem birtoklok (még :) ), de van bent a szervízünkben három :) (Wootocracy-nál sem jelzi hogy nekem lenne ilyenem).

 

Szerintem semmi extra nincs a Moogokhoz képest, de nekem különösen tetszik a karaktere. Ugyanakkor privát véleményem, hogy a Sub Phattynál a Moog még nem csinált izgalmasabb szintit, és ezt nem azért mondom, mert mi vagyunk a képviselet (mellesleg a cégnél sem egyedül vagyok ezzel a véleményemmel).  Talán a moduláris rendszereik, de... én azt mondom, hogy a félmodulárisak vagy a fix huzalozásúak sokkal zeneibb, sokkal hatékonyabb cuccok. Na a lényeg, hogy a Prodigynek nagyon másabb hangja van mint a többi Moognak, és ezért kimondottan kedvelem.  

 

Amúgy meg magyarok csinálták az oldalt, mint kiderült :)

Link to comment
Share on other sites

A woot egy modern internetes szleng: "Want One Of Those". Amit nem értek, hyyg a wish és a woot közt mi a különbség, mindenesetre most be wootoltam egy turbó rágót. Az OWN pedig azt jelenti, hogy birtokomban van egy ilyen.

Utánanéztem én is a szó jelentésének:

- van rá olyan meghatározás is miszerint izgatottságot fejez ki. Tehát akkor a "woot this" jelenthet olyat, hogy "rá vagyok izgulva"?

- egyetértést is jelenthet

- van még ilyen is, hogy: "Waste of Our Time" és "Way Out of Topic"

nem tudom az oldalon meliyket értik alatta.

Prodigyt nem birtoklok (még :) ), de van bent a szervízünkben három :) (Wootocracy-nál sem jelzi hogy nekem lenne ilyenem).

Igen, ezt én néztem be. Igazából csak most jöttem rá, hogy is kell listázni a WISH kategóriához tartozó dolgokat. Meg látom közben lett egy szivacsod is :)

Köszi amúgy a véleményt a prodigyről!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...