Jump to content
Ménemszól.hu

Kurzweil PC3 Le OS Update v2.26


l.gyuri17

Recommended Posts

Köszönöm az infót! Mondanom sem kell, hogy azonnal feltettem a gépre :D

 

Rettenetesen sok apróságot javítottak. Van olyan funkció amit csak ezután fogok használni mert most ismertem meg, de van olyan javítás is, amivel konkrétan bajom volt eddig. Érdemes feltenni, nekem nagy örömet okoztak azzal hogy még mindig kapok kis ajándékcsomagocskát a hangszeremhez :)

Link to comment
Share on other sites

Igazából véletlenül bukkantam rá, mert valahogy rátévedtem a kurzi honlapjára, és ott láttam a hírt. Ezután megnéztem, hogy valaki esetleg írt-e már be hírt ide a fórumra, és nem, na mondom én megteszem. Így volt a Roland WNamm-os újdonságai is.

Azt mondják véletlenek, nincsenek.........és de......... :D

 

Örülök, hogy legalább egy emberről tudok, akinek jót tettem. Aznapi jótettem megvolt. Ámen.

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm az infót! Mondanom sem kell, hogy azonnal feltettem a gépre :D

 

Rettenetesen sok apróságot javítottak. Van olyan funkció amit csak ezután fogok használni mert most ismertem meg, de van olyan javítás is, amivel konkrétan bajom volt eddig. Érdemes feltenni, nekem nagy örömet okoztak azzal hogy még mindig kapok kis ajándékcsomagocskát a hangszeremhez :)

Az ilyen updatek itt hangszínbővítést is jelentenek mint mondjuk a Korgnál, Rolandnál vagy csak egyszerű bug javítás?

Link to comment
Share on other sites

Az ilyen updatek itt hangszínbővítést is jelentenek mint mondjuk a Korgnál, Rolandnál vagy csak egyszerű bug javítás?

 

Hangszínbővítést nem jelent. Jelen esetben kettő darab zongorát tettek még hozzá pluszban… talán ilyen épp nem volt kiszerkesztve gyárilag, de nem nagy újdonság. Az egyszerű bug javításnál azért lényegesen több. Nagyon sok dolgot javítottak, számomra hatalmas komfortérzet javulást hozott és hát a hangkészlet érintett elemeit nyilván hozzáigazították az új, vagy javított paraméterekhez.

 

Korábban frissítettem KORG és ROLAND szintit is, de egyikhez sem került plusz hangszín, cserébe azt sem vettem észre, hogy mit javítottak akkor az OS-en :D

Link to comment
Share on other sites

Hangszínbővítést nem jelent. Jelen esetben kettő darab zongorát tettek még hozzá pluszban… talán ilyen épp nem volt kiszerkesztve gyárilag, de nem nagy újdonság. Az egyszerű bug javításnál azért lényegesen több. Nagyon sok dolgot javítottak, számomra hatalmas komfortérzet javulást hozott és hát a hangkészlet érintett elemeit nyilván hozzáigazították az új, vagy javított paraméterekhez.

 

Korábban frissítettem KORG és ROLAND szintit is, de egyikhez sem került plusz hangszín, cserébe azt sem vettem észre, hogy mit javítottak akkor az OS-en :D

 

Korgban pl ott volt az M3 Expanded, ami sok mindenben bővült a későbbi OS kapcsán, többek közt hangmintákkal is. Rolandnál az RD700nx ugyanígy jelentős változásokat kapott hangszínileg és funkcionálisan is, én ezekről tudok 100% bizonyossággal. De nyilván más gyártóknál másak a koncepciók.

A komfortérzet javuláson mit értesz, hogy egyszerűsödtek a menük vagy logikusabbá váltak?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...