Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
Tetsuo

Elektron - Octatrack

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Hát szerintem, ez attól függ, hogy hogyan használod.

Adottságait és a demokat nézve, tokéletes cucc olyannak aki mintákkal dolgozik. Minimál, Zaj, 4/4,...

Ha ki tudnék 1et probálni én is többet mondhatnék. szerintem fasza kis gép lehet... monomachineból kiindulva. ezek az Elektron cumok gecijók meg az áruk is...

bár a machinedrum olcsóbb valamivel szerintem az a Tökéletes all in one gép producereknek.. én azt venném ha megtehetném..

mivel ha jol lecsekkolod nem csak dobra jó....!!!!....

Hozzászólás megosztása

• 0

Hát szerintem, ez attól függ, hogy hogyan használod.

Adottságait és a demokat nézve, tokéletes cucc olyannak aki mintákkal dolgozik. Minimál, Zaj, 4/4,...

Ha ki tudnék 1et probálni én is többet mondhatnék. szerintem fasza kis gép lehet... monomachineból kiindulva. ezek az Elektron cumok gecijók meg az áruk is...

bár a machinedrum olcsóbb valamivel szerintem az a Tökéletes all in one gép producereknek.. én azt venném ha megtehetném..

mivel ha jol lecsekkolod nem csak dobra jó....!!!!....

Koszi. ;) Mar lecsekkoltam. Amugy eleg egyedi, karakteres hangja van, amit nehez eltuntetni es emiatt nem olyannyira sokoldalu, szerintem.

Az Octatrack nekem is tetszik, de nem nekem valo. ;)

Szerkesztette Tetsuo

Hozzászólás megosztása

• 0

Elektron & Goldbaby SP1200 minták Octatrackre.

Hozzászólás megosztása