Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
Morar

TC elektronic PowerCore PCI kártyák

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0
20 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Van.

ezen most nagy jót nevettem így munka közben :) Köszönöm szépen :) 

Hozzászólás megosztása

• 0

Hirtelen ennyire futotta. :)
Van esetleg konkrét kérdés?
Nekem amúgy pont van egy eladó kártyám, ha netán érdekel valakit.

Szerkesztette deneverstudio

Hozzászólás megosztása

• 0

örülök hogy vicces kedvetekben vagytok :D , szóval pontosan az érdekelne, hogy általánosan a vst  virtuálszintetitzátorok kapnak-e támogatást az ilyen típusú kártyáktól, vagy csak a gyártó pluginjait támogatja, s még, az i7-es p.szort  van értelme külön procikkal a kártyán mentesíteni ?

Hozzászólás megosztása

• 0

teo:

Bár nekem soha nem volt TC Powercore kártyám, s lehet, hogy már nem is lesz :D
De, " általánosan a vst  virtuálszintetitzátorok kapnak-e támogatást az ilyen típusú kártyáktól,": NEM.
Csak a saját effect pluginjeit támogatja,illetve fut rajta az Access Virus plugin.

Ha, jól tudom, ennek a kártyának nagyon szép és jó minőségű a zengetője :)

Hozzászólás megosztása

• 0

és létezik ilyen PCI kártya amelyik a  virtuálszintetitzátoroat támogatja és ezáltal minőségjavulást lehet elérni hangzásban?

Szerkesztette teo

Hozzászólás megosztása

• 0

Szerintem (legalábbis én nem tudok róla), NINCS olyan (pci) kártya, ami általánosságban a virtuálszintiket támogatja, tehát a native virutál szintik külön (pci) DSP kártyán futnának.
TC Powercore-ra megírták az Access Virus (talán a "B") szoftverét, ami a TC Powercore kártyán fut, s nem a számítógép prociján.
Ugyanez a helyzet a Pro Tools HD-vel, azon is ugyanez a Virus szinti plugin fut.
Ezenkívül én más ilyet nem ismerek.

Ha, a géped nem bírja el a sok virtuál szintit, ideiglenes megoldásként "le-freezeled", vagy veszel egy erősebb számítógépet.
Egyébként én is most ezt tervezem.

Szerkesztette nightray

Hozzászólás megosztása

• 0

nem erről van szó, i7-es p-van, és most vettem egy tc konnekt 48-ast és azt gondoltam hogy mellé jó lenne valami olyan belső kártya amivel a virtuálszintik hangzását teljesebbé tehetném, vagy valami pluszt nyerhetnék, akár csak térhangzás is jó lenne, mert ez az egyik célom, a surround térhatás átvitele sztereóba, / na de ez már egy külön téma

Hozzászólás megosztása