Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Atom stabil hangkari kell fellépésekhez


VoX Fabri

Kérdés

Igazából olyan emberek válaszát várom akik hasonlóan lépnek fel mint én : laptop (lenovo thinkbook i7 16gb ram ) traktor z1 kontroller (beépitett hangkarival)  ableton v traktor pro . Az elmúlt 10 éveből az utóbbi 2 be így zenéltem europába , amerikába , ázsiába mindenhol 50 fős bulikban50.000 fős fesztiválokon . Eddig sose szóltak hogy rosszul szólna a szettem de az ember ugye maximalista és szeretnék feljebb lépni a zenélős setupommal venni egy hangkarit ami minden szempontból stabil és nem fog a 2-3 orás szett alatt akadozni vagy bármi abnormálisat csinalni . Ha valaki hasonló cipőben jár és bevált neki már valami azkérem ossza meg velem , előre is köszi , pacsi !:) 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Ha a Z1 stabil es bevalt, akkor nem ertem miert kell(ene) lecserelni? Elo kornyezetben a kutya meg nem mondja, hogy eppen egy jobb hangkari szol-e... Ennek meg a kontroller resze gondolom valtozatlanul kellene, es meg csak aldozni sem akarsz ra, hogy tenyleg csillivilli valami motyo legyen mellette.

Ami felvet egy csak nagyjabol idepasszolo kerdest: akar 50ezer foig terjedo vilagkoruli haknizas nem fizet annyit, hogy egy highend hangkartyat 2 ev alatt kitermeljen?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2024. 01. 09. at 14:29 írta faceeasyg:

Ha a Z1 stabil es bevalt, akkor nem ertem miert kell(ene) lecserelni? Elo kornyezetben a kutya meg nem mondja, hogy eppen egy jobb hangkari szol-e... Ennek meg a kontroller resze gondolom valtozatlanul kellene, es meg csak aldozni sem akarsz ra, hogy tenyleg csillivilli valami motyo legyen mellette.

Ami felvet egy csak nagyjabol idepasszolo kerdest: akar 50ezer foig terjedo vilagkoruli haknizas nem fizet annyit, hogy egy highend hangkartyat 2 ev alatt kitermeljen?

Igen végül maradt a z1  . Fellépesek meg igazábol kitermelnél bármelyik rme hangkarit is csak az a baj ezzel ha pl egy buliba a warm up dj gyerek rá önt a setupomra egy korsó sört lehet agyérgörcsöt kapnék . (megtörtént eset ) . Laptopom is ezért thinkpad nem egy macbook mert ezt leöntik asztalról leesik vagy épp 40 fokban a mexikoban jatszom akkor se lesz baja . 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2024. 01. 08. at 7:54 írta VoX Fabri:

Motu m2 nézegettem de redditen valaki azt írta stabil valaki meg pont az ellenkezőjét …

m2-t örülsz, ha meg tudod win alatt szólaltatni - nekem a 3. driverrel sikerült nagy nehezen és akkor is instabilabb volt, mint egy scarlett, de van aki az ellenkezőjét állítja.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 órával ezelőtt írta cisco:

m2-t örülsz, ha meg tudod win alatt szólaltatni - nekem a 3. driverrel sikerült nagy nehezen és akkor is instabilabb volt, mint egy scarlett, de van aki az ellenkezőjét állítja.

Vettem egyet kiváncsiságból , katasztrófa volt 15 percenként be lassult a jatszott track traktorba de volt olyan is hogy elment a komplett hang 😕 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...