Jump to content
Ménemszól.hu

Ennek a fazonnak a hozzáállása ütött mint Ali...


Iramszarvas

Recommended Posts

Ma futottam bele erre a gyöngyszemre... Annyira jól tolja, hogy rászánok 3 percet. :)

A fazon ritka cuccokat keres, videóval bemutatva, piaci árnál jóval olcsóbban és még szállítsuk is neki házhoz. 

Végül értem én... Igaza van. :) Találkoztam már másik véglettel is, mikor az eladó nem hajlandó semmi információt megosztani, vagy csak 500%-ot akar keresni a beszerzési árhoz képest. 

Na de olvassátok el. 

Van mit még tanulni, látom. :)

Link to comment
Share on other sites

Én írtam neki, ezt:

"Jónapot,

Nekem lenne egy szintetizárorom - valami Roland Jupiter-8, azt hiszem ez van ráírva. 89 óta nagy becsben tartom, napi szinten porolgatom, játszani sajnos nem tudok rajta, ezért gondoltam Önnél jobb helye lesz. Nem tudom mennyit érhet, 50 ezret talán megér, ha gondolja előreutalást követően feladom postán.

Üdvözlettel:  Kulcsár Mihály"

Sajnos nem reagált semmit. :D

Link to comment
Share on other sites

4 órája írta _cutoff:

Én írtam neki, ezt:

"Jónapot,

Nekem lenne egy szintetizárorom - valami Roland Jupiter-8, azt hiszem ez van ráírva. 89 óta nagy becsben tartom, napi szinten porolgatom, játszani sajnos nem tudok rajta, ezért gondoltam Önnél jobb helye lesz. Nem tudom mennyit érhet, 50 ezret talán megér, ha gondolja előreutalást követően feladom postán.

Üdvözlettel:  Kulcsár Mihály"

Sajnos nem reagált semmit. :D

Én reagálok! Legyen 60ezer és elmegyek érte! :)

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 02. 24. at 21:57 írta 3o3:

Gondolom, kihagytad... :)

Melyiket? A cigány asszonyt, vagy az utalást. :) Engem egyszer behúztak egy előre utalással. Feljelentettem a tagot, 2 év alatt nem jutott előrébb az ügy. Pedig addig a pontig mindenki korrekt volt. Így én többet biztos nem utalok előre, vagy elmegyek érte, vagy nem kell.

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 02. 24. at 15:18 írta _cutoff:

Én írtam neki, ezt:

"Jónapot,

Nekem lenne egy szintetizárorom - valami Roland Jupiter-8, azt hiszem ez van ráírva. 89 óta nagy becsben tartom, napi szinten porolgatom, játszani sajnos nem tudok rajta, ezért gondoltam Önnél jobb helye lesz. Nem tudom mennyit érhet, 50 ezret talán megér, ha gondolja előreutalást követően feladom postán.

Üdvözlettel:  Kulcsár Mihály"

Sajnos nem reagált semmit. :D

Mert lefelejtetted a képeket! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...