Jump to content
Ménemszól.hu

van is, meg nincs is :) : Behringer Vintage - ingyenes VSTi


rpeter

Recommended Posts

Ekkor: 2024. 04. 25. at 6:59 írta Szodike:

Fizikai fájdalmat okozott a belehallgatás. Ettől még a lehet hogy jól szól, csak pont nem ebből derül ki

Egyetértek. Pedig én nagyon elfogadó vagyok :)  Valószínűleg ez a demo videó irgalmatlanul rossz, ennyire nem szól szarul még a legegyszerűbb, faék VST sem :) Szóval még bizakodok, hogy ennél azért többet ki lehet hozni belőle és egy használható, júzerfrendli alap VST lehet még belőle.

Főleg, hogy az oldal most már működik, csak még a regisztráció nem :)

 

https://plugins.musictribe.com/behringer/0723-AAD?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR068ahMpfeCl0uTjuNqIi2-Jms6GaxCtmLbitRM3aRzip6ltDHwPGfTcp0_aem_AdOZiJDHFkNokYmdBYkWJYkLaDf-BMRwxnjVXS5gJeBGyFUzcJXTkjNxc0GD1pdu3KG4lXysXnglVVlpXMwu0sd_

Link to comment
Share on other sites

Válaszolta (szerkesztve)
2 órája írta syngular:

Nagyon hasznos, hiánypótló termék egy ötmilliomodik VST szinti a piacon, megértem a hírértékét.

Igaz. Nálam azért van létjogossága egy ilyet bevizsgálni, mert baromi gyenge a számítógépem. Amikor zenét készítek Cubase-ben, Audio sávokban és Midi szekvenszerben teljesen jól elműködök, de VST-ből nagyjából 1-2-őt tudok/szoktam benyitni... például Zenology VST-ből egynél többet nem használhatok, mert összeomlik a gépem :)  Van sok egyéb ingyenes megoldás, de vagy nagyon csúnya és rosszul kezelhető, vagy elég bonyi, vagy nagyon szarul szól (nyilván), vagy ugyanolyan nagy az étvágya, mint egy "normális" VST-nek. Ha egy ilyen Behringer Vintage felülete elég barátságos a számomra, képes hozni egy vintage milliőt (a Deepmind 12-őt például szerettem), és tud annyira gazdaságosan működni, hogy tudok többet egymás mellett használni, akkor hajlamos vagyok befogadni a munkafolyamataimba, főleg ingyen :)

Azért azt mindig viccesnek találom, amikor egy VST-ről olyan rendereket készítenek, mintha egy valós fizikai eszköz lenne... Gyakran megy a vita, hogy vas vagy VST, és akkor a VST-t akarják úgy eladni, mintha vasnak nézne ki... akkor végülis vas a nyerő nem? :)

Szerkesztette Koródi Csaba
Link to comment
Share on other sites

55 perccel ezelőtt írta Koródi Csaba:

Azért azt mindig viccesnek találom, amikor egy VST-ről olyan rendereket készítenek, mintha egy valós fizikai eszköz lenne... Gyakran megy a vita, hogy vas vagy VST, és akkor a VST-t akarják úgy eladni, mintha vasnak nézne ki... akkor végülis vas a nyerő nem? :)

Nagyon kivancsi lennek arra, hogy hogyan nezne ki egy "vas", ami pluginnek akar latszani... :D  Ujrameretezheto total 2D valami az asztalon, hehe.

En az olyanokon tudok rohogni meg, amikor a vasnak kinezni akaro plugineken nemhogy csavarok vannak, de kopott csavarok. Visszakerhetnem vajon az arat arra hivatkozva, hogy nemcsak, hogy nem uj a plugin, hanem mar szet is szedte valaki mielott megvettem volna? :D 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

5 órája írta Koródi Csaba:

most lejött, meg a licenc is, egy próbá megér elfér a többi mellett csak nem gigabyte-nyi szemét :)

Link to comment
Share on other sites

2 perccel ezelőtt írta rpeter:

most lejött, meg a licenc is, egy próbá megér elfér a többi mellett csak nem gigabyte-nyi szemét :)

ja, valahogy a regisztráció email visszaigazolás (még) nem megy, sebaj a plugin szól valahogy

Link to comment
Share on other sites

4 órája írta Koródi Csaba:

Igaz. Nálam azért van létjogossága egy ilyet bevizsgálni, mert baromi gyenge a számítógépem.

ahogy elnézem nem egy CPU barát, főleg a hangjához képest, na hátha kalapálnak még rajta

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...