Jump to content
Ménemszól.hu

Ohm Studio (Beta)


recccp

Recommended Posts

Én az első hibaüzenetig és sikertelen csatlakozásig próbálkoztam vele. Aztán nem lehetett csak úgy törölni a felhasználói fiókot... le kellett leveleznem a supportal, hogy "igen, köszi leiratkoznék, de hogyan lehet?" "Igen, köszi, tényleg leszeretnék!" "Igen, köszi, törlés." :)

Link to comment
Share on other sites

Én régebben kipróbáltam, nekem annyira nem jött be. Nekem ment a csatlakozás, kipróbáltam más számait, de nincs igazából kivel írnom zenét, ezért is töröltem. Viszont a kezdeményezés nem rossz, hátha a többi szoftverbe is beépítik ezeket a közösségi funkciókat. Bírnám, ha az Apple a Logic-ot ez irányba fejlesztené.

Link to comment
Share on other sites

Én régebben kipróbáltam, nekem annyira nem jött be. Nekem ment a csatlakozás, kipróbáltam más számait, de nincs igazából kivel írnom zenét, ezért is töröltem. Viszont a kezdeményezés nem rossz, hátha a többi szoftverbe is beépítik ezeket a közösségi funkciókat. Bírnám, ha az Apple a Logic-ot ez irányba fejlesztené.

Egyébként tényleg nagyon jó kezdeményezés/lehetőség. Csak nekem van krónikus számítógép undorom amit rendszerint igazol nekem a számítógép azzal, hogy századjára sem látja és csak órázgat csatlakozás helyett, azt olyankor ismét elmegy a kedvem az ilyesmitől mint mindig :D

A szoftver amúgy jól nézett ki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...