Jump to content
Ménemszól.hu

Cikk ajánló: London az ötödik legnagyobb magyar város


A/D

Recommended Posts

Elég egyoldalú, manipulatív, hangulatkeltő cikknek tűnik. Kommentek annál érdekesebbek. Köszi a posztot!

 

Egyikőnknél sincs a bölcsek köve. Általában úgy szoktuk a saját igazságunkat kialakítani, hogy mindkét oldalt meghallgatjuk. A tényfeltáró, objektív, dokument jellegű cikket nem tudom láttam-e valaha életemben. Úgyhogy ez van ;)

Link to comment
Share on other sites

Neeee, ennyi szép képpel ennyi rútság. Hatáskeltésből Ötös. Mondjuk, elég lehetett mindenhova elmenni.

Az a véleményem, még mindig, hogy mindenhol lehet úgy élni, ahogy szeretne az egyén. Csak a fejekben vannak jogi, politikai, származásbeli, meggyőződésbeli, pszichológiai korlátok. Itthon is. Canary Wharfban is. Timbuktuban is. Havi százezerért vagy havi 1 millióért.

Link to comment
Share on other sites

"Egyikőnknél sincs a bölcsek köve. Általában úgy szoktuk a saját igazságunkat kialakítani, hogy mindkét oldalt meghallgatjuk. A tényfeltáró, objektív, dokument jellegű cikket nem tudom láttam-e valaha életemben. Úgyhogy ez van ;)"

Na ja. Ezért jó, ha vannak kommentek (és jó értelemben vett viták). Kár, hogy sok helyen le vannak tiltva (pl indexen).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...