Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
anomalia

Waves Bundle pluglin hibák

Kérdés

Sziasztok!

Van egy kisebb-nagyobb problémám. Cubase 5 és Pro Tools 10-et használok. Felrakom a full vagy válogatott Waves 9 r11-es csomagot. Minden OK. Cubase-ben minden waves VST kifogástalanul müködik.

Pro Tools-ban sajnos a sok-sok plugin közül csak néhány indul el, pl PAZ meg néhány.... Nem értem miért nem indulnak el, vagy betöltéskor miért fagynak le teljesen a Waves pluginok, majd a Pro Tools is..... ? :(
Ugyanezt a csomagot más ismerösöm is használja PT-on, neki müködik. Mi lehet a baj? Tudna valaki segíteni? Szükségem lenne többek között PT-ban pl. a Waves C1, C4 és egyéb pluginekre, tehát fontos lenne rájönnöm a hibára.

Köszönöm szépen!!!

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0
Válaszolta (szerkesztve)

Itt mindenki milliomos? :-D

Csak simán: "nagy a warez 6alma.." :) :)

Szerkesztette Pityu

Hozzászólás megosztása

• 0

Szerintem PT10 alatt, ha nem veszed meg jogtisztán a Waves csomagot, akkor a Waves 8 Bundle a megoldás. ProTools 10.3.4 verzió legyen a gépeden, mert az ez alatti verzióknál előfordulnak hibák, 10.3 alatt pedig használhatatlan. De amúgy ha javasolhatom vedd meg a Waves csomagot és akkor nyugodt szívvel lehet a supporthoz fordulni, segítenek.

Hozzászólás megosztása

• 0

hát igen nem lehet minden jogtiszta.... elismerem :), pro tools 10.3.2 hd van fent. A waves 8 as csomaggal fog mukodni PT-ban? Pontosan hányas waves csomag ami biztosan passzol nekem? Köszi!

Hozzászólás megosztása

• 0

hoppá, meglett a hiba, a területi beállításokat kell átállítani a windowsban....

Hozzászólás megosztása

• 0
Guest loszmenem

"hoppá, meglett a hiba, a területi beállításokat kell átállítani a windowsban...."

Ezt nem értem. Annak mi köze a Waves problémájához?

Hozzászólás megosztása

• 0
Guest loszmenem

Megtaláltam. Nem semmi. A Pro Tools nem szereti az európai Windows alapértelmezett beállításit. Az Avid fórumán azt írják, (http://duc.avid.com/showthread.php?t=320168) vesszőt állíts be tizedes elválasztónak a Waves support oldalon meg azt írják, hogy pontot (http://www.wavesupport.net/SpecialPage.aspx?hidSubmit=true&hidPageType=4&id=4065&selectPlatform=0&selectHost=0&selectProd=0&selectInterest=0&textFreeSearch=european#).

Hozzászólás megosztása