Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Hangfalak alkalmazása "otthoni lehallgatásra"


fulton

Kérdés

Sziasztok

 

Arra gondoltam, van nekem egy nagyon jó kis JBL aktív sub-om (szép puha hangja van) ami 20hz-120hz üzemel, cross freki szabályozható, állítható potis..szóval szépen lehet szabályozni.Egy a baj, ez bizony autóhifi. Magyarán 12V megy, van egy + - és föld csatlakozója, sőt a kocsiban egy biztosíték is van a motortérben ahol csatlakozik az aksikra a kábel. Kocsiba már nem nagyon szerelgetem be (egyéb ok miatt, de hogy ne álljon bekötném "ide" a pc-hez) Hogy tudnám én ezt bíztonságosan beüzemelni a számítógéphez (ugymond) a Studio Monitorok alá. Kicsit támogatná a zene hallgatást stb...Egy Mackie mr 5 vs 8 (kaliberü) láda alatt futna.

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Szia!

Ha van egy jó műszerész haverod, csináltass egy olyan tápot, ami 13.6-14.4V között stabilan tud biztosítani jó pár ampert. Ha nincs a specifikációjában leírva, hogy hány ampert vesz fel a szub, akkor célszerű lenne egy mérés erejéig bekötni a kocsiba, hogy mégis valami kép legyen arról, hogy hány ampert vesz fel a szub. Ha esetleg gyáriban találsz valami izmos 12V-os tápot, akkor csináltatnod sem kell. Azért írtam a 13.6-14.4 Voltot, mert a kocsiban a generátor max 14.4-el tölt, és ebből tudod a maximális teljesítményt kicsikarni.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...