Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Ik Multimedia - T-Racks plugin-ek


anomalia

Kérdés

Sziasztok! Nem ismerem csak látásból az Ik Multimedia T-Racks plugincsaládját. Mennyire ütösek, elterjedtek és használhatóak.... Mondjuk ha van egy komplett Waves 9-es csomagom, érdemes ebbe beruházni, vannak valamilyen különlegesen jó plugin-jai? Az Ik Multimedia CSR-eket ismerem, azonkívül a többit nem, (a CSR nekem tetszik) Köszi!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

a szokásos para, bekapcsolt oversampling mellett géptől és plugin típustól függően max. 15-20-at tudsz egyszerre használni, kikapcsolt oversampling mellett viszont nem nyújtanak semmi többletet az átlagos plugin-okhoz képest (max a mindegyikben meglévő m/s fícsőr, de manapság az se extra), egyébként olyasmi mint a waves, tehát az uad1 szintjét nem éri el

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Nem ismerem csak látásból az Ik Multimedia T-Racks plugincsaládját. Mennyire ütösek, elterjedtek és használhatóak.... Mondjuk ha van egy komplett Waves 9-es csomagom, érdemes ebbe beruházni, vannak valamilyen különlegesen jó plugin-jai? Az Ik Multimedia CSR-eket ismerem, azonkívül a többit nem, (a CSR nekem tetszik) Köszi!

A T-Racks letölthető és 10 napig használható regisztráció nélkül. Nem nehéz kipróbálni.

Link to comment
Share on other sites

fyi,  szept 8-ig tartó csoportvásárlási kedvezmény, belépett az 1-et fizet 4-et kap sávba, magyarán alábbiakból 1-et véve (alapból 50% kedvezmény)
 




 3 tetszőleges másik  ingyé vihető http://www.ikmultimedia.com/vigb/ , ha jól értem :)

Link to comment
Share on other sites

fyi,  szept 8-ig tartó csoportvásárlási kedvezmény, belépett az 1-et fizet 4-et kap sávba, magyarán alábbiakból 1-et véve (alapból 50% kedvezmény)

 

 3 tetszőleges másik  ingyé vihető http://www.ikmultimedia.com/vigb/ , ha jól értem :)

Szerintem egyelőre 2 vihető plusszban ingyé'.

Ha összejön a plussz 500 vevő (497 hiányzik, 10 nap van hátra), akkor jön be a negyedik (haramdik ingyenes) hangszer.

Link to comment
Share on other sites

most megy a 3 free VIs-ben a csík, de nem ezért írok, hanem  AFAIK csak 32bites változatok vannak, mostanában kezdték újraírni őket, karácsony magasságában jönnek a 64bit-esek
 

 

Plus, when 500 like minded musicians join the group buy, you’ll receive ANOTHER virtual instrument of your choice absolutely FREE! If 1,000 join, you’ll get ANOTHER one for FREE.

 

logikázzunk, ha alapból volt 1+1, és 500 + nál lép be egy új, akkor most 1+ (1+1+1 = 3) , sztem :) 

Link to comment
Share on other sites

most megy a 3 free VIs-ben a csík, de nem ezért írok, hanem  AFAIK csak 32bites változatok vannak, mostanában kezdték újraírni őket, karácsony magasságában jönnek a 64bit-esek

 

 

 

logikázzunk, ha alapból volt 1+1, és 500 + nál lép be egy új, akkor most 1+ (1+1+1 = 3) , sztem :)

Igazságod vagyon. Én értettem félre a szöveget...

Link to comment
Share on other sites

1547, egyet fizet (50%-os az is) 5-öt kap, csak érdemes volt várni :D még 2 nap
 

http://www.ikmultimedia.com/vigb/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...