Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase 8 OSX 10.6.6


Hobkins

Kérdés

Sziasztok!

Hozzáértők véleményét és tanácsát szeretném kérni az alábbi problémával. Be lehet valahogy csapni az OSX 10.6.6-ot, hogy a Cubase 8 pro fusson rajta? Almás szoftokban nem vagyok jártas, így elnézést, ha a megnevezéseket nem jól írtam. A Cubase 8 Pro az tuti :) A lényeg az lenne, hogy tudjam használni 10.6.6-on a C8 Pro-t.
A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok!

Hozzáértők véleményét és tanácsát szeretném kérni az alábbi problémával. Be lehet valahogy csapni az OSX 10.6.6-ot, hogy a Cubase 8 pro fusson rajta? Almás szoftokban nem vagyok jártas, így elnézést, ha a megnevezéseket nem jól írtam. A Cubase 8 Pro az tuti :) A lényeg az lenne, hogy tudjam használni 10.6.6-on a C8 Pro-t.

A válaszokat előre is köszönöm!

Hello! Sajnos nem tudod használni, a Pro8 64 bites rendszert igényel, a Snow Leopard alapból 32bites rendszerre lett megírva. (Pont most telepítem a rendszert: Mac Pro 1.1_OSX10.6.8_Cubase 6.0.7 Ez a max erre a gépre. Elméletileg különböző trükkökkel fel lehet telepíteni az OSX10.7-et,de azon is csak a Cubase7 fut max, ráadásul állítólag nem lesz stabil így a rendszer...)

Link to comment
Share on other sites

Hello! Sajnos nem tudod használni, a Pro8 64 bites rendszert igényel, a Snow Leopard alapból 32bites rendszerre lett megírva. (Pont most telepítem a rendszert: Mac Pro 1.1_OSX10.6.8_Cubase 6.0.7 Ez a max erre a gépre. Elméletileg különböző trükkökkel fel lehet telepíteni az OSX10.7-et,de azon is csak a Cubase7 fut max, ráadásul állítólag nem lesz stabil így a rendszer...)

Szia!

Köszönöm a választ. 10.8.2 lett a megoldás, csak azon meg az UAD-1 nem fut . De valamit valamiért :)

Link to comment
Share on other sites

Tévedés hogy a 10.6 egy only 32 bites rendszer, valójában az utolsó amiből volt 32 bites kiadás is. A gép (Mac PRo 1.1) EFI illetve kernel módja 32 bites, a processzor maga 64-bites lenne.

Akkor elnézést... Köszönöm! Ezek szerint ezért lehet némi átalakítással felhúzni rá a 10.7-et is.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...