Jump to content
Ménemszól.hu

Analóg szintit hozott ki a BEHRINGER...Kíváncsi vagyok...


Technox

Recommended Posts

  • Válaszok száma 56
  • Created
  • Last Reply
Ekkor: 10/8/2016 at 9:41 írta draco draconis:

Nézd, iszonyatosan túl vannak árazva a szintetizátorok a lehetőségekhez képest. A jelenlegi futószalag-robot technikát ne hasonlítsuk a 80-as 90-es évek technológiájához.

Valójában ennek még ez is vastag ár. 

A végfelhasználói árban már annyi minden benne van amiről mi nem is tudunk.. ez nem csak a gyártási költségeket meg az áfát jelenti ebben biztos vagyok.

Az olcsó kínai munkaerő, meg az egyébb ilyen okosságok/aljasságok miatt tud ez minimum egy ezressel olcsóbb lenni mint mondjuk egy DSI hasonló tudású szintije.

(de ez a különbözet vhol meg fog a mutatkozni, ez több mint valószínű!)

Itt  sztem maga a tény az izgalmas, hogy egy ilyen cég(csoport) mint a behringer egy olyan produktummal rukkol elő, amit mondjuk a Roland-tól vártak az emberek az elmúlt kb 20 évben!! Ez szégyen a Roland-ra nézve sztem.

 

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta wax83:

A végfelhasználói árban már annyi minden benne van amiről mi nem is tudunk.. ez nem csak a gyártási költségeket meg az áfát jelenti ebben biztos vagyok.

Az olcsó kínai munkaerő, meg az egyébb ilyen okosságok/aljasságok miatt tud ez minimum egy ezressel olcsóbb lenni mint mondjuk egy DSI hasonló tudású szintije.

(de ez a különbözet vhol meg fog a mutatkozni, ez több mint valószínű!)

Itt  sztem maga a tény az izgalmas, hogy egy ilyen cég(csoport) mint a behringer egy olyan produktummal rukkol elő, amit mondjuk a Roland-tól vártak az emberek az elmúlt kb 20 évben!! Ez szégyen a Roland-ra nézve sztem.

 

Egyébként próbálkozott a Roland, újítással is - a hibrid megoldás nem rossz - csak kicsit elrontották. És ott ahol senki sem gondolná: botrányosan karcolódó felülettel látták el a JD-XI/XA szériát. Egyébként a nagy teső szerintem hangban rendben van. Az ára ... hát az ára szerintem max 400e a XA-nak is ha nem ilyen botrányos karcolódó felülettel látják el. Azért ezt használják az emberek: nagyon hamar igen csúnya lesz. :(

De másrészról a Jupiter 8, Juno106, a JX-3P/8P, a System 100m, aTB303, a TR808 és TR909 és tsai alkotójaként több mint szégyen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...