Jump to content
Ménemszól.hu

Novation Peak + Novation Circuit Mono Station


bart42

Recommended Posts

12 órája írta Tetanus:

Mintha összegyúrták volna a BS II-t az Ultranovával. De a spéci oszcillátorokon, meg a jobb átláthatóságon kívül miben tud többet, mint az Ultranova?

Mondjuk abban hogy analóg  filter meg torzító van benne....azért ez elég nagy különbség.  :-D



 

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta _cutoff:

Kicsit sarkítva: egy mininovára ráakasztunk egy külső analóg filtert, amiben van pluszban egy overdrive áramkör és ott vagyunk, ahol a peak. Minusz a szimpatikus kezelőfelület és a fa oldallapok.

Márminthogy NYOLC analóg filtert és OD áramkört....:)


 

Link to comment
Share on other sites

47 perccel ezelőtt írta _cutoff:

Nem bs2 az engine. 

"Analogue-sounding NCOs (Numerically-Controlled Oscillators) and 17 digital wavetables."

Szerk: Ja, hogy te a Circuit Mono Station-ről beszélsz ..... én a Peak-re írtam. 

ja, énis félreértettem :)

Link to comment
Share on other sites

3 órája írta _cutoff:

Kicsit sarkítva: egy mininovára ráakasztunk egy külső analóg filtert, amiben van pluszban egy overdrive áramkör és ott vagyunk, ahol a peak. Minusz a szimpatikus kezelőfelület és a fa oldallapok.

A mininova 24MHz-en szamol? Nem akarok most utananezni, de gyanus, hogy nem. De a sok analog finomsag nagyon jonak igerkezik. :) Megkivantam. 

A peak-rol beszelek.

A tevedes jogat fenntartom.

Kiveve, hogy a peakrol beszelek. :) 

Link to comment
Share on other sites

Szerintem úgy néz ki, mintha DSI csinált volna egy Virus C refresht.
Ami szép és jó, értem, hogy ehhez az árhoz már nem volt pofájuk a szokásos műanyag dizájnt rakni, de kitalálhattak volna valami egyedibbet.
A modulációs lehetőségek nekem nagyon kötöttek, egy Ultranovában sokkal több a lehetőség, viszont az 1.6kHz-es LFO nem tudom mire jó.
Ez így nem csak a Novation névhez, de egy Prophet 12-höz képest is túlárazott.

A 2. videóban mi a rákot keres ott az a szifon? Nagyon ciki! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...