Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
paperboy

sound blaster audigy 2 zs

Kérdés

Sziasztok!

Sikerült szereznem 2db pcmcia sound blaster audigy 2 zs kártyát a laptopomba.

Biztos régimódinak gondoltok de ez az IBM régóta megy már és nagyon szeretem használni DJzésre és egyébként is.

Az a gondom, hogy a 2 kártyából csak az egyik működik és annak is szerintem rossz a fejhallgató kimenete.

Digitálisan leadja a jelet azzal nincs baj. Viszont nem kaptam hozzá dokkoló kábelt és így nem tudom megszólaltatni rendesen.

Abban kérném a segítségeteket, hogy tud -e valaki ilyet javítani?, Van -e valakinek ilyen dokkoló kábele vagy a csatlakozóját

milyen módon tudom beszerezni?

2370009433_e649442356.jpg

Szerkesztette paperboy

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Szerintem nem szabad foglalkozni ezzel pláne a leírtak után, de ha megnyugtat, jógfogáson vagy hardveraprón keresgélj inkább.

Hozzászólás megosztása

• 0

Nem lesz üzembiztos, szopni fogsz vele. Vegyél egy Behringer U-Phoria UMC204-et vagy Focusrite Scarlet 2i4-et, mindegyiken van két stereo RCA kimenet pont azért hogy ideális legyen diszkózásra is :)

Hozzászólás megosztása

• 0
Ekkor: 8/13/2017 at 10:08 írta djuice:

Szerintem nem szabad foglalkozni ezzel pláne a leírtak után, de ha megnyugtat, jógfogáson vagy hardveraprón keresgélj inkább.

próbáltam már természetesen

Hozzászólás megosztása