Jump to content
Ménemszól.hu

SSL 2+ USB Audio Interface


wolf

Recommended Posts

No! Hát az SSL meghallotta a SIX kapcsán a vásárlói hangot! Ódákat zengtek róla, hogy nagyon jó cucc, de azért csak hiányzik belőle a USB interface és a midi.

És láss csodát. Ennek örülök nagyon!

Persze lehetne kötöszködni még mindig... 😄

  • Miért USB2? Lehetett volna USB-c/TB3 combo és akkor a latency még jobb lenne
  • Nem derült még ki, hogy a SIX és e között mic preamp minőség különbség van-e? (Árából ítélve kellene, hogy legyen)

Ami külön dícséretes (ebben az árkategóriában), hogy a két HP külön hangerőállítási lehetőséget kapot!

Ami (szerintem) szuper extra lenne a jövőben

  • Kijönne egy SSL 4+ verzió is
  • Kapna mondjuk ADAT bővítési opciót
  • A Legacy 4K mértéke állítható lenne nem csak On/Off.

 

De igazából mindegy is. Ha az ára valóban ennyi lesz, akkor engem meggyőztek otthoni laptop mellé zenélősnek, a sok Behringer, Focusrite és egyéb (majdnem) ebben a kategóriában árusított interface helyett.

Szép munka, szép termék ez az SSL-től.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta malaga:

Hát az SSL meghallotta a SIX kapcsán a vásárlói hangot!

Akkor mé nem csinált az SSL a SIX-ből egy interface-s verziót is?   :-)   Na mindegy.

Én örülök ennek a kütyünek. Függetlenül a leendő tesztek eredményeitől, én már tudom hogy kell egy ilyen (is). Jó az USB2. Az, hogy nincs hozzá Win7 driver, sokkal jobban fáj nekem, de majd megpróbálom valahogy feldolgozni. Latency? Erre annyit tudok reagálni, hogy itt és most levédem a mottómat:

Ha közelebb ülsz a hangfalhoz, csökkenni fog a latency...                    :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...