Jump to content
Ménemszól.hu

AudioWorks Hangtechnika

Recommended Posts

nem elég, hogy 2019 klegtöbbet eladott hardverei Behringer szintik amit nagyon értékelek.... mert ugye ez a szekció már nem az a régi behringer....

Megrázzák az egész szinti piacot, talán felébred néhány gyártó a tulárazott fikció világukból... pl a Roland műanyag olcsó rendszerei....botrányos kezelőfelületeikkel stb...
És végre modularban is bealázzák az alap dolgokat... helyes helyes... és még nincs vége a NAMMnak...

 

Behringer a legkeményebb ezt el kell ismerni!

 

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2020. 01. 17. at 8:12 írta ZizicsFantaLászló:

 

Megrázzák az egész szinti piacot, talán felébred néhány gyártó a tulárazott fikció világukból...

 

egyelőre nem így tűnik, pedig én is abban reménykedtem, hogy majd mindenki kapcsol és visszavesznek a kapzsiságból. a korg full size ms20 változata asszem 1400$ lesz - engem érdekelt volna pl, de mire ideér, lesz 450 ezer forint, ami nevetségesen soknak tűnik. vagy a dsi pro3 - 1600 $ért egy sima 3 oscis monoszinti nulla fejlesztéssel, átcsomagolva.

Link to comment
Share on other sites

47 perccel ezelőtt írta cisco:

egyelőre nem így tűnik, pedig én is abban reménykedtem, hogy majd mindenki kapcsol és visszavesznek a kapzsiságból. a korg full size ms20 változata asszem 1400$ lesz - engem érdekelt volna pl, de mire ideér, lesz 450 ezer forint, ami nevetségesen soknak tűnik. vagy a dsi pro3 - 1600 $ért egy sima 3 oscis monoszinti nulla fejlesztéssel, átcsomagolva.

A DSI a legjobb példa rá, hogy ha olcsón adsz valamit, akkor  a kutya se veszi, mert a vastag szemüvegkeretes  vloggerek és kereskedők szarozzák, de ha ugyanazt adod 2x annyiért átbrandelve, akkor máris legenda leszel. A Korg is erre felé tapogatózik, de a  Behringer 2600-asa, talán helyre teszi őket 😛

Link to comment
Share on other sites

17 órája írta Kilobeat:

A DSI a legjobb példa rá, hogy ha olcsón adsz valamit, akkor  a kutya se veszi, mert a vastag szemüvegkeretes  vloggerek és kereskedők szarozzák, de ha ugyanazt adod 2x annyiért átbrandelve, akkor máris legenda leszel. A Korg is erre felé tapogatózik, de a  Behringer 2600-asa, talán helyre teszi őket 😛

az lehet viszont az uj behringer cuccok sokkal jobb alapanyagokból vannak összerakva mint bármelyik mai Roland vagy a Korg ! Nem beszélve hogy a Rolandnak nem akarok fizetni az 1 ftos potiajiért 10.000,- a behringernek adom inkább-- és ha már drága akkor meg Elektron és Synthstrom viheti minden pénzemet!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...