Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase 9.5 AI to Pro licenc vásárlás 2021-ben lehetséges?


gyogyvass

Kérdés

Sziasztok,

Mac OS 10.11.6 El Capitan-t használok MacPro3,1 hardveren. Tehát max cubase 9.5 az utolsó verza ami fut...

Van nekem cubase 9.5 AI licenszem, és ezt szeretném upgrade-elni 9.5 pro -ra.

Lehetséges mindez, hogy régi licenszet vásároljak napjainkban?

Mert bárhol nézem mindenhol csak cubase 11 licenszet akarnak nekem eladni . Tehát cubase 9.5 ai to 11 pro upgrade.... Vagy ezzel a 11 licenszel menni fog a régi 9.5 verzió is?

Köszi a válaszokat. :)

üdv.

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Szerintem mielőtt megléped az upgradet kérdezd meg a Steinberg supportjától, mert korántsem biztos, hogyha megveszed az új verziót akkor automatikusan adják a régi telepítőjét is. 
Nálsm pl. Abletonnál volt, hogy 8 full verzióra upgradeltem valamelyik midi kontrollerhez kapott 7-es lite verzióról. Aztán kaptam később egy régi Mac-et amire a 8-as túl lassú volt, így szerettem volna 7-es teljes verziót feltenni, de csak a beregisztrál lite verzió volt letölthető tőlük 7-esből. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 órája írta G.t.:

Szerintem mielőtt megléped az upgradet kérdezd meg a Steinberg supportjától, mert korántsem biztos, hogyha megveszed az új verziót akkor automatikusan adják a régi telepítőjét is. 
Nálsm pl. Abletonnál volt, hogy 8 full verzióra upgradeltem valamelyik midi kontrollerhez kapott 7-es lite verzióról. Aztán kaptam később egy régi Mac-et amire a 8-as túl lassú volt, így szerettem volna 7-es teljes verziót feltenni, de csak a beregisztrál lite verzió volt letölthető tőlük 7-esből. 

Hál isten a steinberg cégnek még FTP szervere is van, ami szabadon elérhető, és még az ős régi cubase is letölthető.., Csak akinek nincs licence nem fog menni. Tehát a telepítők megvannak már nekem is, úgyhogy ez pipa! :P

Köszi azért a tippet. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
56 perccel ezelőtt írta gyogyvass:

Hál isten a steinberg cégnek még FTP szervere is van, ami szabadon elérhető, és még az ős régi cubase is letölthető.., Csak akinek nincs licence nem fog menni. Tehát a telepítők megvannak már nekem is, úgyhogy ez pipa! :P

Köszi azért a tippet. :)

Így van, csak sajnos az 5-ös verzió 64 bites változatát nem találtam meg. Ha van egyáltalán neki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...