Jump to content
Ménemszól.hu

AudioWorks Hangtechnika

Recommended Posts

Az inMusic csoport (Akai, Alesis, Alto, Denon, M-Audio, Marantz, Numark, Rane, Stanton) megvette a Moog-ot.
A marketing szerint ezzel az együttműködéssel az innováció új fejezete kezdődik...

https://www.moogmusic.com/news/moog-and-inmusic-new-chapter-innovation-and-collaboration-begins

Szerkesztette AudioWorks Hangtechnika
  • Like 1
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

Hááát...

Azt "tudom" (több embertől hallottam saját tapasztalatokat, pl. kereskedőtől is), hogy pl. a marantz műszaki minősége egy idő óta kritikán aluli. meghibásodások tömkelege - néha még garanciaidőben, de sokszor inkább kicsivel azon túl -, amitől a "vevők haja kihullik". És azért ezek nem pártízezer forintos "olcsó kütyük"!

A BFD is esik-kel, mióta az InMusic a szárnyai alá vette. (Talán mostanában kicsit kezd feltámadni.) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az UVI-val is mi fog történni. 

Meglátjuk. Jönnek a "filléres" moogok? :D (Olyan minőségben is?) 

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2023. 06. 18. at 11:59 írta Bendi:

Hááát...

Amiket hallok ismerösöktöl és olvasok az interneten az alapján a Moog-ok már most is filléres kategóriában vannak minöségben. Haldokló Grandmotherek, instabil zúgóventis One-ok és random elhalálozó Mother32/DFAM-ek. Persze lehet annyit adnak el, hogy ennyi hibás széria van köztük, de különösen vicces amikor Redditen a 3-4 milliós szinti tulajok próbálják racionalizálni, hogy ennyiért miért oké, hogy instabil a hangolás és három éve bugos a sequencer. :)

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Lehet en latok bele sokat, de talan arrol is van szo, hogy a kommunizmus miert nem mukodik. A Moog ugye (Bob halala ota) a dolgozok tulajdonaban all(t). Ami meg mindenkie, az effektive senkie. Es ugye egy szinti-osszeszerelo munkas, vagy tesztelo figura, de akar tervezo mernok sem vallalatvezeto, menedzser, uzleti guru.

Persze az InMusic sem igazan. :)

Sajnalom egy kicsit, de remelem jo iranyba mozditja majd a dolgokat.

A Grandmother-om (egyelore) mukodik, szal a meghibasodas problemaja (egyelore) nem erint.

Link to comment
Share on other sites

9 órája írta cursortoxyz:

Az employee ownership csak egy marketing trukk volt. A konkretumok nem nyilvanosak, de a "dolgozok" a ceg 49%-at birtokoltak, a CEO (illetve pontosabban egy trust) a tobbsegi donteshozashoz szukseges 51%-ot, ugyhogy igazabol azt csinalt amit akart. :)

Ennek nem jartam utana, es inkabb utana se jarok, mert nagyon elszomoritana, es mar ugyis mindegy (InMusic) szal hagy higgyek valami szepben es joban, ha mar ugyis vege. :)

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2023. 06. 19. at 13:57 írta cursortoxyz:

Amiket hallok ismerösöktöl és olvasok az interneten az alapján a Moog-ok már most is filléres kategóriában vannak minöségben. Haldokló Grandmotherek, instabil zúgóventis One-ok és random elhalálozó Mother32/DFAM-ek. Persze lehet annyit adnak el, hogy ennyi hibás széria van köztük, de különösen vicces amikor Redditen a 3-4 milliós szinti tulajok próbálják racionalizálni, hogy ennyiért miért oké, hogy instabil a hangolás és három éve bugos a sequencer. :)

+1. Volt annó 2xM32 és DFAM-om. Pitch tracking több oktávon át elég hitvány volt. Egy szép nap az egyik M32 tápja megdöglött és kinyírta a DC-DC konvertert is. Ezt követően eladtam az összes Moog-ot. 

Link to comment
Share on other sites

Erdekes video, nem tudom az osszes tenyt megerositeni, de lehet, hogy atalakuloban a piac. (megint... volt mar ilyen parszor)

Es sztem foleg a szoftverek piaca fog nagyobbat alakulni.

Aztan lehet, hogy tevedek. :)

 

 

Szerkesztette DutchFlowers
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...