Jump to content
Ménemszól.hu

Behringer odaver a Volcának?


lassanmondom

Recommended Posts

4 órája írta lassanmondom:

Vélemény?

Szerintem oda :)

Én nagyon szeretem a kütyüket, tök mindegy, hogy mennyire komoly vagy komolytalan, csak szórakoztasson. Ezért a VOLCA sorozat tulajdonképpen teli találat is lehetett volna nálam, de a KORG nem ment el eléggé messzire bennük. A KORG-nak nagyon-nagyon sok ideje lett volna szintet lépni a VOLCÁ-kban, főleg hogy ők tolták be a legjobban ennek az érának a szekerét... erre a domb teteje előtt egy méterrel elengedték a szekeret, hadd boruljon vissza a sehova. És innen indul ezeknek a Behringer Miniknek a története... Kábé itt kéne most tartaniuk a VOLCÁ-knak... de ha kijön az összes ilyen beígért Behringer Mini, akkor lesz nemulass :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 órája írta lassanmondom:

Amúgy szerintem a Roland Boutique (a classic replikák) is telitalálat, hiába digitális.

Egyetértek. A Boutique azért telitalálat, mert nem karcsúsított, korlátozott tudású eszközök, hanem csak simán kicsik, de teljes funkcionalitásúak.

Ezek a Behringerek pedig épp a Volca és a Boutique között foglalnak helyet, csak a Boutique árának a harmadáért. Persze, amennyiben a VS Mini-hez hasonlóan a többi modell is megvalósul.

Szerkesztette Koródi Csaba
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ekkor: 2023. 08. 01. at 17:04 írta Koródi Csaba:

Egyetértek. A Boutique azért telitalálat, mert nem karcsúsított, korlátozott tudású eszközök, hanem csak simán kicsik, de teljes funkcionalitásúak.

Ezek a Behringerek pedig épp a Volca és a Boutique között foglalnak helyet, csak a Boutique árának a harmadáért. Persze, amennyiben a VS Mini-hez hasonlóan a többi modell is megvalósul.

Azért nem egészen. A JD-08 pl. nem olvassa a JD-800 patch-eit, és bőven vannak, akik azért vennék, mert a régi hangszíneiket használnák.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...