Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
paperboy

Ensoniq SQR

Kérdés

Sziasztok!

Nem az első vasam de jellemzően inkább VA és samplerben vagyok otthon, ezért a segítségeteket kérem.

Lett egy Ensoniq Sqr -em és azonnal meggyőzött a hangja, szóval természetesen bele is szerettem.

Nem sikerült még editor programot izzítanom hozzá de nagyon szeretnék piszkálni benne szóval rá szeretnék

gyúrni a lehetőségekre. Kinek van tapasztalata? Melyik szoftverrel próbálkozzak?

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Nemigen van hozza.

dawon keresztul a midi CC- tabla szerint probalkozhatsz, de inkabb a sajat kis display/menu lesz a megoldas.

Hozzászólás megosztása

• 0
3 órája írta paperboy:

Sziasztok!

Nem az első vasam de jellemzően inkább VA és samplerben vagyok otthon, ezért a segítségeteket kérem.

Lett egy Ensoniq Sqr -em és azonnal meggyőzött a hangja, szóval természetesen bele is szerettem.

Nem sikerült még editor programot izzítanom hozzá de nagyon szeretnék piszkálni benne szóval rá szeretnék

gyúrni a lehetőségekre. Kinek van tapasztalata? Melyik szoftverrel próbálkozzak?

Szia,

Elküldtem priviben a Sound Quest programot :)

• Thanks 1

Hozzászólás megosztása

• 0

Kösz. Megy a progi de valami rendszerszintű anomália lehet itthon. Egyik szintimet sem látja a gépem. Még azt sem amit régen a sounddriverrel tudtam. Ez mitől lehet?

Hozzászólás megosztása

• 0

No végre összejött. Még ismerkedek a szoftverrel de működik.

Hol találok hangszíneket a neten?

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés