Jump to content
Ménemszól.hu

I. Magyarországi Szintetizátor Klub


A/D

Recommended Posts

  • Szeretnél találkozni, beszélgetni más rajongóival kedvenc hangszereidnek?
  • Hiszel a közös nyomogatásban, tekergetésben?
  • Kíváncsi lennél olyan hangszerekre, amiket eddig csak képen láttál?
  • El szeretnéd hangszered adni, amit szívesen megmutatnál másoknak?
  • Segítségre lenne szükséged kedvenced megjavítására?
  • Esetleg épp álmaid szintetizátorát keresed?
  • Vagy szeretnél építeni egyet magadnak?

...akkor el ne felejts eljönni Szintetizátor Találkozónkra, melyet a hangszerek szerelmesei tartanak egymásnak!

Ez egy 1-2 havonta megrendezésre kerülő esemény lesz, amennyiben megfelelő érdeklődésre tart számot.

VÁRJUK AZOKAT IS, akik nem hoznak magukkal hangszert, csak nézelődni, beszélgetni szeretnének (annyi "hátrányban' lesznek, hogy tervezünk egy kis játékot nyereménnyel, amihez nem árt, ha az embernél van egy szintetizátor smile.png )

ui: jó lenne, ha minél többen el tudnátok jönni, mivel ezen nagyban múlik, hogy lesz-e következő alkalom!

post-1-0-75908600-1358209412_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Már rég akartam nektek szólni hogy ilyet lehetne! Kiváncsi lennék hogy melyik vas hogy szól élesben!3 vintage szintit tudok vinni!Arp odyssey mkI, Yamaha CS15,SCI SixTrak. Persze nem mondom biztosra. De érdekel a dolog!

Van Odyssey mkI-ed?? Hozd már el ! :)
Link to comment
Share on other sites

Szívesen elviszem! Persze egy kis csalással, jól előhangolva, hogy ne kelljen szégyenlősködni hogy nem lehet vele oktávokat kalimpálni :D

Az ígéretet elkötelezettségként kezelem ! :) Nagyon érdekel az SQ-10 is és az Odyssey is, be is írtam a naptárkiírásba :)
Link to comment
Share on other sites

Nem a fehér! az enyém már a fekete arany változat volt egy kakukktojás az mkI és II között, amibe már szereltek cv/gate -et,de a belseje 2800-as biphase ota 12Lp filterrel ami akkoriban diszkrét volt és be is van öntve egy kockába.

Csúnya koszos és punk az egész! 73-ból. Arpibácsinak szoktuk hívni. Ha basszról van szó, és hírtelen kell valami, nem szokott csalódást okozni!

Kaptam hozzá még kézikönyvet is! Meg retro reklámanyagot! Meg posztert! Talán valahol még megvannak.

Link to comment
Share on other sites

Jah a logója nálam mindent visz! annyira ötletes! Egy violinkulcs konnektordugóval...nagyon beszédes!

Mégiscsak egy Nasa kutató csinálta ezeket!

A korg sq 10 analog sequencer! Még a végén csúnya szintisznob acid találkozó lesz! :)

Lehet hogy tudok szerezni egy srácot egy moog prodigy-vel! No az se kutya!

Valami live jam-elést össze lehetne hozni! Ha van sync akkor minden van! úgy is!

Link to comment
Share on other sites

Nem a fehér! az enyém már a fekete arany változat volt egy kakukktojás az mkI és II között, amibe már szereltek cv/gate -et,de a belseje 2800-as biphase ota 12Lp filterrel ami akkoriban diszkrét volt és be is van öntve egy kockába.

Csúnya koszos és punk az egész! 73-ból. Arpibácsinak szoktuk hívni. Ha basszról van szó, és hírtelen kell valami, nem szokott csalódást okozni!

Kaptam hozzá még kézikönyvet is! Meg retro reklámanyagot! Meg posztert! Talán valahol még megvannak.

Nekem is fekete/arany verzióm volt, de AXXE....

Link to comment
Share on other sites

Ha valaki messziről megy, ugye nem probléma, ha nem visz semmit, már a méretekből kifolyólag is, csak mondjuk tanulni látni hallani megy?? :)

Jó lesz beleírni a szövegbe, hogy azokat is várjuk, akik nem hoznak semmit. Azonban tervezünk játékot a helyszínen, amihez jó, ha az embernél van egy szintetizátor kéznél :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

UPDATE!!!

 

Kedves érdeklődők!

 

Örömmel jelentem, hogy vállalkozásunk, e-nemes underground szerveződés új szintre lépett, melyről ezúton tájékoztatlak benneteket.

 

1) Az esemény dátuma 2012. ÁPRILIS 6-a SZOMBAT lesz, lévén hogy az eredeti eseményt sikeresen Húsvét hétvégéjére sikerült belőni, ami kompromittálhatná a sikerünket az elutazások miatt. ÁPRILIS 6. tehát a nyerő dátum

 

2) Megállapodtam a Dürer Kerttel, és magam győződtem meg arról, hogy jobb helyszínt se találhattunk volna. Megkaptuk a három hátsó lounge szobát (barlangszerű fények, szőnyeg, retro), az előteret, és a kinti részt, ami miég az esemény idején le lesz zárva. Aki autóval hoz cuccot, azt be fogják engedni a Zichy Géza utcáról, szóval nagyon könnyű lesz berámolni.

 

3) Az eseményt élesben majd csak március elejétől kezdjük hirdetni, illetve nem lőhetünk le egy csomó poént előre, mivel giga meglepetésekkel készülünk (elképzelhető pl. hogy a Hit Space pont akkor fogja ünnepelni a 20. születésnapját, +hint+ +hint+ +hint+). Nem tudom, hogy lesz-e több ilyen esemény, inkább úgy gyertek, hogy nem.

 

4) Mondjuk elég nagy a lelkesedés és az érdeklődés. A boltban is csomóan jelezték hogy nem felejtették, és hogy jönnek. A Roland és a Korg is nagyon lelkes, mi pedig nagyon oda fogjuk magunkat tenni, ahogy szokás. 

 

5) Szeretném, hogy ha valaki hoz cuccot, az előre szól, mert a logisztikát segítené nagyban. Ha tudja mit hoz, még fel is írom a programok közé, ahogy eddig is tettem.

 

+1: az esemény neve véglegesen SZINTI KLUB. Lefoglaltuk a domaint hozzá, és létrehozzuk hamarosan a Facebook csoportot is, csak hogy senki ki ne maradjon.

 

Észrevételeiteket nem ide, hanem

 

ÉLJEN A MOZGALOM!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...