Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Vélemények az alábbi Native Instr.pluginokról


anomalia

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok! :)

Most, hogy van egy kis kedvezmény a Komplete 8 packokra, érdemes szerintetek beszerezni egy Komplete 8 Ultimate-t?

Hát ez individuális. A Native Instruments a natív piacon az egyik legjobb, szinte minden terméke elért már valamilyen díjhelyezést és nem véletlenul. Megéri bundlet venni, ha tervezed használni tobbi termékét!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! smile.png

Most, hogy van egy kis kedvezmény a Komplete 8 packokra, érdemes szerintetek beszerezni egy Komplete 8 Ultimate-t?

Én frissítettem az 5-ös Kompletet. Azt is szerettem, de a 8-at talán még jobban. Mindent megoldok vele, egyedül a zongi meg a Rhodes ami Nord a többi mind NI. Szeretni fogod :-)
Link to comment
Share on other sites

sosem lehet előre tudni, csak sejteni max. ráadásul nem vagyok bennfentes :) a komplete 8 sem mai darab már, és fórumokon is beszélnek a 9-es verzióról.

arra tippelnék, hogy beletesznek pár plussz library-t meg effektet és az alap dolgokból (pl kontakt, reaktor, battery, fm8, massive) a legfrisebb verziót. szerintem az új library-k miatt éri meg inkább upgradelni. nameg jóval kedvezőbb az ára így nagypakkban, mint külön-külön. ja és amiből még nem volt eddig 64bit, abból lesz.

Link to comment
Share on other sites

Hát ez individuális. A Native Instruments a natív piacon az egyik legjobb, szinte minden terméke elért már valamilyen díjhelyezést és nem véletlenul. Megéri bundlet venni, ha tervezed használni tobbi termékét!

Biztos, hogy individuálist akartál írni? :D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...