Jump to content
Ménemszól.hu

610-es preampon kívül használtatok mást is?


Recommended Posts

Igen, a 610 valóban nagyon jó lett.

Annyi tennék még hozzá, hogy én nem úgy látom, hogy túl sokáig húzná még az UAD-2.

Max. 2-3 év és váltani kell szerintem.

Az Ocean Way plugin pl. csaknem használhatatlan a mérete miatt, pedig tök jó.

Amióta kijött, állandósultak azok a problémák, hogy nem tudja újra betölteni azokat a plugineket,

amik amúgy kényelmesen befértek a DSP-kbe.

Ha két Ocean Way van bent, akkor gyakran már 70%-os telítettségnél is földbe áll a dolog,

ami arra utal, hogy kezdik vészesen kinőni az UAD-2 architektúra kereteit.

Link to comment
Share on other sites

Apollo tulajok, valaki probalta mar a 610-en kivuli barmelyik masik preampot? (API, Neve)

Igen, szerintem zseniális!

Az a legjobb, hogy az oldalon, ahol demokat hallgathatsz meg róla, összevetve az eredetivel, nem is titkolják, hogy nem szól ugyanúgy, csak nagyon hasonló a karakter. Én meg is vettem, mert szerintem tökéletes alternatíva, ha nincs eredeti vasad.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Apollo tulajok, valaki probalta mar a 610-en kivuli barmelyik masik preampot? (API, Neve)

Most próbálgatom a 1073-at, (sajna csak a demót :(  ) nagyon tetszik!

Nem unisononon keresztül próbáltam, hanem már felvett sávra pakoltam. 

(Úgy szoktam, hogy azoknak a plugoknak, amelyeket nagyon dicsérnek nem lövöm el a demóját, csak ha a vége felé járok egy projektnek, és ha tetszik beleteszem. Tudom megvan a veszélye, és csak akkor teszek ilyet, ha annyira tetszik, hogy "nem hagyható ki") 

Éneken próbálgattam, és sokkal jobban "ül" a mixben mint eddig.

Elsőre nagyon furcsa volt, iszonyú erőteljes karaktere van. Ennyire színezős eq-t még nem próbáltam.

Az eddig próbált eq-k borzasztó unalmasnak tűnnek a 1073-hoz képest kivéve a 610-et, de az máshogy jó.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...