Jump to content
Ménemszól.hu

Az a fránya cigiszag


Szodike

Recommended Posts

Sziasztok!

Van valakinek valamilyen jól bevált megoldása a cigarettaszagú/dohos/stb... elektronikai eszközök szagtalanítására?

Vettem egy hangszert, és igaz még csak egy hónapja volt az előző tulajnál, de ennyi idő elég volt, hogy rettenetesen cigiszagú legyen.

Segítsetek, mert ilyen hidegben már a folyamatosan nyitva tartott ablak nem megoldás :)

Link to comment
Share on other sites

Nyákra mehet a boltból kapható mosó, amivel a fluxot szokták takarítani.

Off kicsit, de fura, mármint nekem, dohányosként ez a dolog. 
Mi nem dohányzunk a lakásban, most már a gyerek miatt, de mikor beköltöztünk és nem volt kölök, akkor sem fordult meg a fejemben. Családban nem is divat sehol a benti bagó, nem is sok helyen látom ezt magam körül.

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta snaper:

Nyákra mehet a boltból kapható mosó, amivel a fluxot szokták takarítani.

Off kicsit, de fura, mármint nekem, dohányosként ez a dolog. 
Mi nem dohányzunk a lakásban, most már a gyerek miatt, de mikor beköltöztünk és nem volt kölök, akkor sem fordult meg a fejemben. Családban nem is divat sehol a benti bagó, nem is sok helyen látom ezt magam körül.

Hasonkeppen....:) se lakasban, se studioban.

de, ha probatermet is megjart hangszer, akkor meg beszaradt sor is lehet benne....

es ez meg a jobbik eset....:)

Link to comment
Share on other sites

Egyszer vettem valami hangszert, ami elemrol is ment. Sose hasznaltam ugy, mert volt tapja is. Egyszercsak megis ki lett nyitva az elemtarto, es egy egeszen tekintelyes adag “cucc” volt ottfelejtve. Elkepzeltem a feledekeny embert, ahogy vagy rajon erre de nem mer felhivni, vagy csak keresi es keresi, mint Renton a Trainspottingban....:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...