Jump to content
Ménemszól.hu
bart42

Arturia MicroFreak

Recommended Posts

4 órája írta Koródi Csaba:

Hm, szerintem nincs összefüggés a között hogy mit akar az Arturia ezekkel a "kibővített lehetőségekkel" és hogy beépül-e valamilyen projektbe.

Azt gondolom hogy ha az ember megtalálja a számítását és ízlését egy eszközben, és még a worflow is kézreáll, akkor a szájharmonikától a Volcán és a MicroFreak-en át a KRONOS-ig minden (is) beépülhet valamilyen projektbe.

Teljesen egyénfüggő..., lesz aki tényleg 2 hét után megunja, és lesz aki lemezt csinál vele :) Én speciel a Deepmind12-nek köszönhetően épp most találok rá ezeknek az eszközöknek a lényegére. Korábban az FX prociban láttam a receptet, ezért beszereztem egy ZOOM MS-70CDR-t, most látom az OSC és a MOD mátrix jelentőségét, így egy ilyen MicroFreak a ZOOM effektemmel abszolút kiérdemelten megkapná a mindenes plecsnit.

Kövezzetek meg, és kiáltsátok rólam, hogy micsoda egy laikus vagyok, de épp nézegettem az új behringer cuccokat, nekem pl ez a CRAVE synth  jön be! 😂

Hozzászólás megosztása

38 perccel ezelőtt írta 3o3:

Kövezzetek meg, és kiáltsátok rólam, hogy micsoda egy laikus vagyok, de épp nézegettem az új behringer cuccokat, nekem pl ez a CRAVE synth  jön be! 😂

Én elfogult vagyok, minden újat szeretek, szóval nem foglak megkövezni :)

Hozzászólás megosztása

1 órája írta 3o3:

Szerintem is tök jól szól.

Hozzászólás megosztása

19 perccel ezelőtt írta _cutoff:

Szerintem is tök jól szól.

Sztem is ígéretes..150€…egy f.szom usb hub 60€…ennyiért vco-t sem nagyon lehet kapni..;)

• Haha 1

Hozzászólás megosztása