Jump to content
Ménemszól.hu
Szezo

Korg Minilogue xd Module!

Recommended Posts

Poly chain mode!

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Valami gond van a fórum működésével, mert a minilogue xd topikba délelőtt írtam én is erről a modul változatról, de nem ugrott a lista elejére. 

Amúgy ez a változat olcsóbb lesz az első szériás miniloguenál is, ami egyrészt jó hír, másrészt durva kicseszés az említett hangszer tulajdonosaival, főleg annak fényében, hogy a minilogue billentyűzete távolról sem az a kategória, amiért megéri többletösszeget kifizetni egy desktophoz képest.

Szerkesztette _cutoff

Hozzászólás megosztása

Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy kicseszés azokkal szemben akiknek nem lett volna szükségük a billentyűzetre.

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Há' srácok, hype-generálás ide vagy oda, modul, billentyűs, XD vagy nem XD, egy biztos: nagyon jó időben élünk. Ennyi izgalmas kütyü a büdös életben nem volt elérhető. Jájj, de nagyon várom már ezt is, hogy széttekerjem. :)

Amúgy meg nem is tudom, hogy a Korg simán csak játssza a hülyét, vagy a háttérben rém tudatosan haladnak egy évekkel ezelőtt rafináltan megtervezett úton, de a sok kis Volca-val és ezzel a Minilogue sorozattal a 2010-es évek 303-asait gyártják. Még az a mák, hogy anno a Prologue-ot nem választottam be, mert ez a kis XD sok tekintetben lemossa, ár/telj oldalról legalábbis teljesen egyértelműen. Noha nálam még mindig Roli bácsi ősöreg JD-800-asa az allstar, de a másik kezem mindig a Minilogue-on kalimpál. Csuda egy gép ez, no.

Szerkesztette Blank

Hozzászólás megosztása

19 órája írta Szezo:

Poly chain mode!

de csak az analóg oszcillátorokra vonatkozóan

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Egyébként csak nekem van olyan érzésem, hogy picit olyan fejlesztés történt itt az előzőhöz képest, mint mikor egy mobiltelefonnak kiadják az új változatát kicsit több megapixellel meg tárhellyel, hogy dobd el a régit és költsd el a pénzedet az újra ? Már eleve ennek kellett volna lennie az első miniloguenak. Ha rosszindulatú feltételezésekbe akarnék bocsátkozni, azt is eltudnám képzelni, hogy a korg 10 évre előre tudja, milyen "fejlesztések" lesznek a következő szintijükbe beépítve, mert ugye ebben sincs semmi olyan, amit már ne hallottunk volna ezer más hangszerben. Ettől még cuki, sőt talán meg is venném idővel, de nem erőltették túl az improvement részt a digit oscikkal meg az internal fxekkel.

Szerkesztette _cutoff

Hozzászólás megosztása

• Create New...